Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tisak-poruke o pošiljkama

Jutro svima :) Upravo sam imala jednu krasnu suradnju..slanje je bilo preko tiska..i jučer mene zove teta sa svog osobnog broja da mi je paket već davno stigao.. Tako mi malo u razgovor..kaže da ne zna što se događa, pretrpane su paketima, ljudi po njih ne dolaze..i da ih se dosta bunilo kako nisu dobili sms obavijest..kao što nisam ni ja.. Problem je u tome..što se paketi mogu vratiti nazad..a kiosk puca od istih.. Iskreno mi žao tete..koja je uzela stvar u svoje ruke..to joj nije obaveza..a svaka joj čast! Ima li kod vas takvih problema?
2016 12 13
Meni stizu poruke bez problema
2016 12 13
Prosli put mi je stiglo bez problema. Mozda su u tisku odlucili stegnuti remen :') Salim se malo ;) dobro da si rekla jer cekam jedan paket sa tiska!
2016 12 13
Da i ne.. sokirala sam se jucer ujutro, stize poruka za porukom da su stigli paketici poslani u petak navecer. Kao prvo nikad mi ne stigne tako brzo, posebno ne kad kaci vikend, a jos manje da odmah stigne poruka. Znaci stvarno nesto nije u redu :')
2016 12 13
I ja sam jučer pokupila jedan paket za koji mi nije stigla poruka, ali mi se činilo da bi već bilo vrijeme da doputuje pa sam išla provjeriti. Baš sam se pitala zašto mi poruka nije stigla, a paket me čekao od petka :/
2016 12 13
Ja sam dobila jedan paket prije 10tak dana...nisam dobila poruku također. Tko zna...
2016 12 13
Ne oslanjam se na njihove poruke, jer nekad stigne, a nekad ne. Zbog toga za svaki slučaj ako mi treba stići paket, ujutro provjerim na njihovoj aplikaciji gdje se paket nalazi. Uglavnom su mi dosad paketi stizali u roku tri dana. Prijateljica mi je nedavno nešto slala, umjesto mojeg broja je napisala svoj, njoj je došla poruka :) Čim budem nešto uskoro kupila na krpicama, više ću se osloniti na broj pošiljke, jer se isto može dogoditi da osoba koja šalje ne napiše ispravan broj osobe koja preuzima paket.
2016 12 13
Meni je tako oduvijek,obavijest cesce ne dode nego dode.jednom doslo da me moj paket vec 2 dana nestrpljivo ceka da ga preuzmem.dosla na kiosk,a covjek kaze da imam jos 1 koji je stigao,znaci-obavijest nije dosla ni za jedan ni za drugi :P
2016 12 13
Meni stvarno uvijek dođe..ali eto..teta na tisku mi je sama rekla da se nešto događa.. Danas ću ići opet pa ću pitati..
2016 12 13
I meni stižu poruke bez problema.
2016 12 13
Meni uvijek poruke stižu na vrijeme al evo bas sad u nedjelju mi je stigla poruka, nisam znala ako je to zaostalo jos od petka (paket je poslan u utorak ili srijedu,ne sjecam se tocno) ili stvarno paketi stižu i tokom vikenda :D
2016 12 13
Joj, pa to je bio moj paket! A ja isto vidjela na internetu da je u petak stigao i mislila vikend, pa zato niste. Htjela sam Vam dati fore do danas, pa pisati zašto ne kupite paket! > NadaMihaljevic: > I ja sam jučer pokupila jedan paket za koji mi nije stigla poruka, ali mi se činilo da bi već bilo vrijeme da doputuje pa sam išla provjeriti. > Baš sam se pitala zašto mi poruka nije stigla, a paket me čekao od petka :/
2016 12 13
Meni stižu poruke, ali pratim i na internetu!
2016 12 13
Posto Todoricu cvijeta posao sa paketima, trebao bi prosiriti kioske tiska... Dignuti kat, ukopati podrum ili nadostukati par kvadrata za skladistenje paketa! Jadne tete se nemaju gdje okrenuti u kiosku. Nije ni cudo da nam dolazi od bureka i jogurta poflekana roba jer jedu iznad nasih krpica.
2016 12 13