Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Jutro, kavica i čašica razgovora

Pozdrav cure, već neko vrijeme, malo duže vrijeme, sam skužila da su ove krpice postale totalno dosadne.. Nekad davno nije proslo jutro da nije bila tema za dobro jutro i dok svi pijemo svoju prvu kavicu sprdamo se i tipkamo gluposti u toj temi i bas je to bilo super za razbuditi se .. a sad kako god neka nova tema je gdje ovo, gdje ono - dvije osobe odgovore i eto ti teme, totalno je i forum postao dosadan a o prodaji i kupnji da ne pricam.. nekako imam filing od kada su došle nove krpice da se sve razbucalo, kada su bile one stare nekako kao da smo bili svi povezaniji i više se sprdali i zabavljali .. predpostavljam da je ova tema možda i bila već al eto .. :)
2016 12 15
Jutrooo :") Je, tak je. Zavladala je totalna monotonija, dosada i bezličnost. Sve je nekak tužno i žalosno. I sama sam često otvarala razne teme ali sada...nemam volje. Škicnem kaj ima na forumu ili bolje reći kaj nema i produžim dalje. Nisam sigurna da će se kaj promijeniti al nekak se bojim da baš i neće. Pusek svima od vaše Winx. <3
2016 12 15
Jutro/dan :) Evo, kava i čekam prijevoz da obavim nešto u gradu. :) Moram u dvije banke, već mi sad muka :D
2016 12 15
da, forum je postao baš dosadan, makar mogu priznat unazad tjedan dana stalno neke zanimljive teme...
2016 12 15
Forum je dosadan jer ljudi žele pričati samo o prevarama i negativi. :P Takvo je stanje i u društvu. :)
2016 12 15
> Matejicaa: > da, forum je postao baš dosadan, makar mogu priznat unazad tjedan dana stalno neke zanimljive teme... mislila sam da će forum biti veseo i zanimljiv kako je ovo predprazničko raspoloženje, a ono totalni muk.....
2016 12 15
Da da, uskoro Božić i ostalo, ja sam pokloncice vec kupila :) sve okitila, jos malo spremanja i kolačića i to je to .. sve laganini iako me panika hvata uvijek nekako pred taj tjedan :) ne znam ni sama zbog cega hahha ...
2016 12 15
Preeedobra slika hahaa
2016 12 15