Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ostaviti negativnu ilii?

> puddyblue: > > hanami: > > Krađa slike? Javi adminu da obriše oglas... > > Za to se ne ostavljaju negativne, već samo ako ste imale suradnju smiješ ostaviti negativnu. > Ne znam odnosi.li se ovaj odg na mene, nismo imale suradnju zato sto je haljina oglasena na 50kn a u opisu pise da je 200kn - zato i nismo imale suradnju Mozda se krivo izrazila?jeste ju pitali?
2016 12 16
Vjerojatno prodaje za 50, a u zamjenu trazi artikle u vrijednosti od 200 kn > puddyblue: > > hanami: > > Krađa slike? Javi adminu da obriše oglas... > > Za to se ne ostavljaju negativne, već samo ako ste imale suradnju smiješ ostaviti negativnu. > Ne znam odnosi.li se ovaj odg na mene, nismo imale suradnju zato sto je haljina oglasena na 50kn a u opisu pise da je 200kn - zato i nismo imale suradnju
2016 12 16
Sedma, tako sam i ja iz oglasa shvatila
2016 12 16
Možda je imala i odlične namjere, možda se i zabunila, možda je to cijena za zamjenu...a možda su u šumi. Kako god okreneš lažno je oglašavanje i stoga je za brisanje. Jasno, bilo tko od prisutnih je mogao pitati gospodičnu što je pjesnik htio reći s tim oglasom, ali nije. Taf lak. That said, ja ju osobno ne bih prijavljivala upravo zbog kriptično napisanog oglasa, a još bi manje dobila poriv ostavljati negativne zbog takvih gluposti.
2016 12 16
> hanami: > Možda je imala i odlične namjere, možda se i zabunila, možda je to cijena za zamjenu...a možda su u šumi. > Kako god okreneš lažno je oglašavanje i stoga je za brisanje. Jasno, bilo tko od prisutnih je mogao pitati gospodičnu što je pjesnik htio reći s tim oglasom, ali nije. Taf lak.
2016 12 16
Mislim da djevojka ne razumije pravila najbolje, ne moramo suditi o karakterima.
2016 12 16
Uh ova joj je dobra "nemam namjeru nekom uvaljivat nesto sasvim stoto", ali je to ipak napravila. Marina na tebi je, ako ustraješ u povratu... moraš joj jasno iskomunicirati da je opcija povrat novaca i hlača ili negativna i crna lista.
2016 12 16
Ma nema se tu što misliti, kupili ste jedno, dobili drugo. Kraj priče! Tražite povrat novca!
2016 12 17
Žalosno !ja sam svoju gresku ispravila Nekim osobama je jako dosadno u zivotu ....ostatku ekipe hvala na razumjevanju 😋
2016 12 17
kkokic prije 2 sata nažalost moram ostaviti negativnu. dobila sam hlače koje nisu bile na slici. zahtjevala sam povrat novca, ali evo nisam ga dobila pa stoga moram ostaviti negativnu. odgovor na moju poruku je bio da su hlače bile slične. pa gle, nisam naručila slične hlače. hvala hvala Bogu pa sam stavila slike na forum da vide ljudi, pa ti piši šta hoćeš 😉 Odgovoreno kkokic: Cura je dobila skroz nove i iste hlace, samo nisu imale spag vec su bile na gumu. Volim kad se curama ne svidi kako im nesto stoji pa traze povrate novca 😄 nadan se da ti je sad srce na mistu sa ovom negativnom, lp kako volim kad se izmotavaju javno. sve je to isto hahah, uzas.
2016 12 19
1 2