Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ostaviti negativnu ilii?

nikad nisam ostavljala do sada negativnu, pa ne znam sto ciniti od korisnice bez ijedne negativne sam dobila hlače koje nisu kakve su bile na slikama. jedina ista stvar im je da su kožne. sva sreća pa primjetim i najmanju sitnicu. tipa kao da hlače koje sam dobila nemaju gore na gumi spagice da se zavezu, a takve su bile na slikama, kao i straznji dzepovi (lažni) :@ :@ :@
2016 12 16
Lazno oglasavanje artikla, dakle da, to je za negativnu. Objavi sliku oglasa i hlaca koje su ti stigle.
2016 12 16
linkaj oglas i stavi slike hlaca koje si dobila
2016 12 16
Stavite slike oglasa i hlača koje ste vi dobili .
2016 12 16
obrisala je oglas pa ne mogu linkat
2016 12 16
hlače su naručene od kkokic znaci ukrala sliku
2016 12 16
i hlače koje sam dobila su iz h&m a uzela je sliku hlača koje su iz bershke koliko vidim
2016 12 16
Definitivno traži povrat novaca i vrati te hlače, a ako odbije, negativna i na crnu listu s podacima.
2016 12 16
Krađa slike? Javi adminu da obriše oglas... Za to se ne ostavljaju negativne, već samo ako ste imale suradnju smiješ ostaviti negativnu.
2016 12 16
> hanami: > Definitivno traži povrat novaca i vrati te hlače, a ako odbije, negativna i na crnu listu s podacima. već otprilike vidim da ce naravno odbiti, ali dobro, pokušat ću
2016 12 16
> hanami: > Krađa slike? Javi adminu da obriše oglas... > Za to se ne ostavljaju negativne, već samo ako ste imale suradnju smiješ ostaviti negativnu. korisnica od koje sam kupila hlače je vidim imala istu sliku od korisnice koju ste vi linkali. a ja sam uzela te hlače koje uopće nisu sa slike
2016 12 16
Pa ovisi koliko ju smeta da joj se ime provlači po crnoj listi. Zauvijek. Marina, komentar o prijavi adminu nije bio upućen tebi.
2016 12 16
> hanami: > Krađa slike? Javi adminu da obriše oglas... > Za to se ne ostavljaju negativne, već samo ako ste imale suradnju smiješ ostaviti negativnu. Ne znam odnosi.li se ovaj odg na mene, nismo imale suradnju zato sto je haljina oglasena na 50kn a u opisu pise da je 200kn - zato i nismo imale suradnju
2016 12 16
> puddyblue: > > hanami: > > Krađa slike? Javi adminu da obriše oglas... > > Za to se ne ostavljaju negativne, već samo ako ste imale suradnju smiješ ostaviti negativnu. > Ne znam odnosi.li se ovaj odg na mene, nismo imale suradnju zato sto je haljina oglasena na 50kn a u opisu pise da je 200kn - zato i nismo imale suradnju Da, sve sam ti rekla. Za to se ne ostavlja negativna, ali možeš ju prijaviti adminu da obriše oglas.
2016 12 16
A kako se prijavljuje? Hvala unaprijed
2016 12 16
1 2