Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što da radim, help?

Imam pitanje što da napravim. Naime, kupila sam maloj ugg cizme preko krpila. Cura mi poslala dodatne slikice i cinile su se ok. Nije htjela da se nadjemo jer je kao na drugom dijelu grada. Platila Tisak i dobila ih. Izvana ok, solidne... Iznutra..... Krzno na petama potrošeno do vanjske kože, lijepljene nekim selotejpom valjda da je ne žulja šav, a ojačanje koje drži petu fiksnom ne postoji. Čizmu na peti drži samo vanjska koža. Poslala sam curi poruku i rekla joj kako stvari stoje i da ne mogu takvu cizmu dati djetetu da nosi i rekla da bi joj vratila cizme. Ona odgovara da ne uzima nazad robu, da nek ih prodam dalje i da je za 200 kn to super cijena za uggsice. Sorry, čizme su za smece, a ne za prodaju dalje. Nema šanse da ih prodajem dalje jer nisu za nošenje. Što da radim?
2016 12 17
Probaj ih odnjet kod najstora i cidjet dal se da popravit
2016 12 17
> linahorvat: > Probaj ih odnjet kod najstora i cidjet dal se da popravit Ma ne...zašto bi to radila? Da opet troši? Ostavite curi negativnu. Slikajte čizmice i stavite slike uz negativnu i ovdje. Ako vam ona vrati negativnu, postoji administrstor kojemu ćete priložiti slike i razgovore. On će obrisati osvetničku negativnu. Za sada budite ljubazna, ali recite da ne odustajete. Ako ne prihvaća ni to, onda objavite ovdje javno ime i prezime i tražite povrat novca. Onda pokažite zube. Ni u ludilu kod postolara, nemojte preć preko toga. Cura iznad mene je previše tolerantna sa savjetom. Ako joj žena nije rekla stanje, onda ju je prevarila.
2016 12 17
Nakon šta javno objavite koji je njezin profil i nakon šta slikate čizme, odmah ovu temu njoj u inbox pa neka se misli. Bezobrazna, varati na stvarima za djecu. Ispod svake moralnosti.
2016 12 17
Ne dajte se vući za nos (komentare tipa ' potrošili ste stotine kuna na smeće, uložite još malo' neću ni komentirati ) linkajte njen profil, zakačite je na crnu listu, nađite je na fejsu i obavijestite joj frendove što i kako radi.......
2016 12 17
Ovo s porukama na fb obitelji i frendovima zaista pali jer kad kreneš nema stajanja dok se sama ne javi ili dok ne vrati pa makar cijeli grad saznao kakva je. Tako sam i ja kolegici pomogla da joj kaže istinu poslala mami, navodnoj kolegici koja je slala i da vidiš mala se u roku 5 - 10 minuta javila i ispričala se.
2016 12 17
Stvarno nije u redu,samo se vi izborite za svoje,djevojke su u pravu... Meni samo nikako nije jasno kako mogu tako slati ostecene stvari i jos uzeti 100,200kn ljudima,kao da ih je lako zaraditi..ja kad saljem nesto pogledam 100x prije nego posaljem jer bi me bilo sramota nekome poslati nesto osteceno,isprljano...
2016 12 17
Trazite svoje novce nazad + troskove slanja.... Obavezno negativna, crna lista linkajte joj temu! Nek se srami!!!!!
2016 12 17
Slazem se. Sad niti ne odgovara... Neka joj je na dušu... Hvala curke
2016 12 17
> mbacic2: > Slazem se. Sad niti ne odgovara... Neka joj je na dušu... Hvala curke Ima li takva duše kad mrtva hladna uvali takvo što, još za dijete, još u ovo blagdansko vrijeme? Negativna na profil, na crnu listu podatke a i nastavit dalje dok se ne dođe do svog novca. Bitno da piše UGG a to što su za smeće a ne za nošenje .. nije njena stvar. Krasno ponašanje, nema šta
2016 12 17
> mbacic2: > Slazem se. Sad niti ne odgovara... Neka joj je na dušu... Hvala curke Ali zašto niste napravila kako sam vam rekla. Dajte ovdje njezin profil i slike čizmica. I obavijestite je da pogleda forum. I kopirajte link na ovu temu i pošaljite u inbox . Nemojte pustiti da se izvuče. Ipak je to 200kn, zamislite ima ljudi koji za tih 200kn rade dva dana sa prekovremenima... Ja bi napravila barem to za početak, meni je upalilo. Hvala bogu pa nisam morala do facebooka... Samo hrabro...
2016 12 17
Zalijepite ovdje profil, ako želite pomoći ćemo i mi. Niste 200 kn našli na cesti da bi netko drugi trošio.
2016 12 17
A što onda da nemaju ni dzona i da je rupa ispod,ali na njima piše UGG to je važno ,a to što nisu za nošenje manje bitno,tim više što je dijete u pitanju??😲
2016 12 17
> SilviaTuta: > A što onda da nemaju ni dzona i da je rupa ispod,ali na njima piše UGG to je važno ,a to što nisu za nošenje manje bitno,tim više što je dijete u pitanju??😲 Baš, ovdje se većina vodi :"platila sam guess torbu 3000 kn i prodala ju za 1000 , to šta je za smeće nema veze jer sam ju ja platila 3000 i može se još nositi samo treba odnjeti na popravak i oprati."Isto vrijedi i za ove ugg.Ekipa misli to šta je nešto skupo plaćeno i iznošeno do bola da imaju pravo se preseravati i uvaljivati smeće, pogotovo nekome tko si možda ne može i ne želi priuštiti nešto skupo .
2016 12 17
Baš, ovdje se većina vodi :"platila sam guess torbu 3000 kn i prodala ju za 1000 , to šta je za smeće nema veze jer sam ju ja platila 3000 i može se još nositi samo treba odnjeti na popravak i oprati."Isto vrijedi i za ove ugg.Ekipa misli to šta je nešto skupo plaćeno i iznošeno do bola da imaju pravo se preseravati i uvaljivati smeće, pogotovo nekome tko si možda ne može i ne želi priuštiti nešto skupo . Ovo potpisujem. :|
2016 12 18
1 2