Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

POUZECE.. slanje paketa molim pomoc

Drage moje krpnicarke moze li mi netko objasnit kako funkcionira slanje paketa pouzecem. Naime,saljem ogromnog medu u paketu u vreci i dogovorila sam se s covjekom da cu poslat paket putem pouzeca. Jel netko ima iskustva? I ja kao posiljatelj paketa uredno pisem svoje podatke ili? Jer sam procitala da ako osoba koja prima novac da je ona PRIMATELJ u ovom slucaju. Nakon koliko dugo se dobije taj novac i to sve? I ako se salje overseas expresom jel jeftinije ili? :/
2016 12 19
ako je medo ogroman, mozda premasuje velicinu paketa za koju je taj standardni cijenik poste nakon sto izmjeris medu posalji upit posti na mail adresu ili putem telefona o cijeni postarine za paket te i te dimenzije inace postarina ide po tezini, ali do odredenih dimenzija nakon kojih se dodatno naplacuje za vece stvari...a koliko ne znam
2016 12 19
Moze se medo poslat nije tezak.. ja sam slala medeka od 150 cm.. Samo ak ti osoba ne preuzme paket platit ces posti poatarine duple samo da znaš
2016 12 19