Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoccc !!!!!

Hej, nova sam ovdje i imam jednu nezgodnu situaciju i ne znam sto uciniti. Naime prodala sam jaknu jednoj korisnici uz dogovor placanjem pouzecem ,paket je stigao u njen postanski ured 2.12 . Ona tvrdi da paketa nema da je bila par puta , pa zatim da su je zvali da se izgubio da ce joj ga dostaviti , da joj susjed radi na posti da ce joj on donijeti no i dalje nista. Nakon par dana ja sam otisla u svoj postanski ured di su zvali njen i kazu da je paket tamo , poslala sam joj da sam provjerila da ga podigne. Ona meni kaze da paket nije tamo kao na stanju je ali ga nema. I nakon toga na net str pracenje posilje stoji da je paket neurucen i da nije trazen. I vraca se. Jel da joj ostavim negativnu ili? Ste vi imali takvu situaciju?
2016 12 24
Mozda nema pod tim imenom, ....mozda je greska oko Pošiljatelj/primatelj... meni se tako desilo
2016 12 24
Pa ne znam , moji podaci su tocni, sto si napravila onda? Jel ti se vratio paket ili
2016 12 24
Ako nije podigla tj preuzela bude ti se vratio i morati ces platiti duplu poštarinu
2016 12 24