Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Možda možete pomoći savjetom....zahvalna do neba na svakom!

> sprint206: > a koji kvart bi vam odgovarao?možda tu netko iznajmljuje ili zna nekoga tko iznajmljuje Dubrava....
2016 12 29
mislim da tu nema drugog riješenja nego na njuškalo i tražiti drugi stan....ima iznajmljivača koji će uzeti i malu obitelj i dati vam ugovor,sigurna sam....na žalost,u manjini su ali ima ih sigurno (znam iz osobnog iskustva)...ugovor ne štiti samo najmodavca već i najmoprimca i za to malo poreza šta se dodatno plati a svi su čisti i osigurani ne znam zašto se uopće ljudi idu na crno zezati (ne mislim tu na vas nego općenito)... probajte naći nešto što bliže vašoj trenutnoj lokaciji ....na žalost i djevojčici i vama je sad ovo stres ali biti će uvijek jer preseljenje i je jedan od većih stresova ali bojim se da nema druge...
2016 12 29
Najbolje riješenje bi vam bilo gradski stan ,mislim da ga možete i otkupiti nisam iz Zagreba ali znam da postoje liste stanova -neki nisu u dobrom stanju ili preko POSA tako su naši prosvjetari tu blizu mene došli do stana .mozda je bolje sad dok su praznici nego dok je škola ,od takvog i da vam sad dozvoli da ostanete možete očekivati svasta. Sretno da brzo nađete stan i da malena sve to lagano prebrodi
2016 12 29
Slažem se,svjesna sam da trebam seliti.....samo me zanimalo da li se kako mogu trenutno zaštiti i dobiti na vremenu.....da vidite moje dijete- slatki mali anđelčić pun ljubavi,ali joj smeta buka,jaka svjetlost,intezivan miris,novi prostor i tad nastaje prava muka koja ne prođe lako ni brzo,a ni bez posljedica. Znači meni nije dovoljno deset dana da se preselim,nego duži period u kojem bi ja nju pripremila na promjenu......i dobro osmislila način kako ću to izvesti...
2016 12 29
A mozda posto su praznici (vama)da malenu dovedete kod bake i djeda na 10 dana pa vi lakse sredite sve bez nje?samo je dovedete na gotov cin,.mozda lakse podnese to nego postepeno cini mi se da taj stres vise traje iako se cini manje intenzivan ali vjerujem da djetetu nije. Mislim da se nemozete zaštititi jer nemate ugovor?niste ni prijavljeni na toj adresi?
2016 12 29
> Sanja8888: > A mozda posto su praznici (vama)da malenu dovedete kod bake i djeda na 10 dana pa vi lakse sredite sve bez nje?samo je dovedete na gotov cin,.mozda lakse podnese to nego postepeno cini mi se da taj stres vise traje iako se cini manje intenzivan ali vjerujem da djetetu nije. > Mislim da se nemozete zaštititi jer nemate ugovor?niste ni prijavljeni na toj adresi? Draga Sanja,takav mi je i bio plan....majka mi je završila jučer u bolnicu i u vrlo teškom je stanju. Moj otac mi je htio pomoći,ali on je sad uz nju. Tako da je sve skupa prestrašno. I hvala Vam na savjetima i volji da pišete -nekad pomogne i to. Nije me htio prijaviti....ali zar me može toliko maltretirati u ovakvoj situaciji? Zar nema nikog da mene zaštiti? Uredno sam plaćala stanarinu i sve režije za stan zajedno sa pričuvom.
2016 12 29
Baš me je rastužila vaša priča. Toliko toga vam se je nakupilo odjedanput. Nije mi jasno da vam taj gazda nije dao neki rok da se iselite, i to bez objašnjenja. Stvarno ima svakakvih ljudi. Želim Vam da se ta agonija čim prije završi. I nadam se da ćete naći neki stan čim prije...
2016 12 29
Hvala Vam, Nensi! Ne bi vjerovali da mi svaka riječ od bilo koje cure ovdje trentuno daje snagu,malu -ali mi ipak puno znači.....hrabri me! <3
2016 12 29
Ma bas užasan čovjek ...znam da ste vi jaka zena sve cete nekako srediti ,zao mi je malene ona jos nije spremna znati da su ljudi ovakvo zlo . Zao mi je zbog majke ,neka ova 2016 vise prođe stvarno je užasna Drzi te se. <3
2016 12 29
Mene su ljetos pokušali izbaciti zbog psa. Rok tjedan dana a nitko nas neće jer imam eto psa. A necu napustiti psa u azilu i bok. Jebemliti koji stres je to bio... ,:( Uglavnom, ako sve bude ok, kupit cu si vlastiti stan (šta stan, šupu ,:) ) kroz 3-4 mjeseca pa da smo svoje na svome. Pun mi je nos ludih stanodavaca. Većina mi je nenormalna dosad bila. Drži se!
2016 12 29
I ja se slažem da je ova 2016. god, grozna.....mama mi čeka operacija u bolnici i plače -najviše zbog mog djeteta....rekla sam joj -mama,valjda je to to,ne plači,valjda nam se ne može ništa više dogoditi,možda nas čeka sad nešto lijepe -pokušavam utješiti.....ona je samo kroz plač rekla - može,može.... >:(
2016 12 29
> Uljeshura: > Mene su ljetos pokušali izbaciti zbog psa. Rok tjedan dana a nitko nas neće jer imam eto psa. A necu napustiti psa u azilu i bok. Jebemliti koji stres je to bio... ,:( > Uglavnom, ako sve bude ok, kupit cu si vlastiti stan (šta stan, šupu ,:) ) kroz 3-4 mjeseca pa da smo svoje na svome. Pun mi je nos ludih stanodavaca. Većina mi je nenormalna dosad bila. > Drži se! I ja se nadam kroz uskoro kupiti svoj stan.....jesi izašla tad u roku tih tjedan dana i kako si se snašla?
2016 12 29
mozes napisati na nekoliko listova papira da trazis stan u najam,prosetati po kvartu i polijepiti u neboderima oglas na oglasnu plocu, mozda ti se netko javi ..u dubravi barem nebodera ima puno
2016 12 29
Zelim Vam svu srecu i sa majkom i sa djetetom i puno zdravlja. Nije lako kada se odjednom puno losih stvari dogodi, ali najvaznije je sada da sto prije nadete novi stan sa normalnim najmodavcem jer je ovaj vas toliko nepouzdan i nikada ne znate sto mu moze pasti na pamet. Ja imam divnu gazdaricu, u tri godine mi je jednom dosla u stan i to kada se postavljala klima, tako da vjerujete da jos ima divnih ljudi sa kojima se moze lako postici dogovor. Sve najbolje u Novoj godini :)
2016 12 29
Hvala!
2016 12 29
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija