Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

molim pomoc - preporucena posiljka

Ako ima koja sa iskustvom, naime imam kupca za artikal ali zeli isprobati jaknu, ja nisam u mogucnosti naci se osobno a on je predlozio slanje s mogucnoscu otvaranja paketa i isprobavanja prije preuzimanja posiljke. i sad ja ne znam, ako on odustane i vrati paket, da li ja placam i povratnu postarinu? sve to jer ne zeli unaprijed uplatiti na racun, pa sam predlozila slanje pouzecem i otkupninom... Unaprijed hvala
2016 12 30
Da, ako odustane plaćaš i povratnu poštarinu. Ako nema povjerenja zbog većeg iznosa, možda da se dogovorite da ti dio uplati na tekući, tek toliko da pokrije slanje, a ostatak otkupninom. Pazi da ne šalješ HP ekspresom, već baš otkupninom (ispunjava se bijeli listić za paket/preporučeno slanje + uputnica za otkupninu ili nalog za plaćanje ako želiš da ti sjeda direktno na račun).
2016 12 30
Da slala sam vec tako, hp-om je puno skuplje. ali nece bas nikako bez probe....htio mi je sad poslat prijatelja na vrata!!! pa nisam ni ja glupa, nista od prodaje. vec ce naici netko.
2016 12 30
Što to znači poslati prijatelja na vrata? Meni se čini da vam kupac ne vjeruje jer se radi o većem iznosu, stoga se vjerojatno i sjetio primopredaje preko prijatelja.
2016 12 30
I nikakva uplata unaprijed ne dolazi u obzir. evo odgovor "oprostite gospođo ni kurvi ne bih uplatio unaprijed" ima nas svakakvih
2016 12 30
> hanami: > Što to znači poslati prijatelja na vrata? > Meni se čini da vam kupac ne vjeruje jer se radi o većem iznosu, stoga se vjerojatno i sjetio primopredaje preko prijatelja. ma sve bi to bilo u redu da nisam trenutno sama s djecom doma, a prijatelj naravno putuje rano ujutro. evo upravo mi izbrisali oglas na faceu jer da je prevara!!!! zamislite ovo:Kao što vidite vašeg oglasa više nema, pa šta vi mislite da sam ja budala, namjerno sam vas ispitivao kako i šta, ta jakna me uopće nije zanimala, lijep pokušaj prijevare, lijepi pozdrav, i da zaboravih reči, prijavio sam Vas.
2016 12 30
Obje strane imaju razloga biti sumnjičave u ovakvim slučajevima pa me ne čudi brisanje oglasa.
2016 12 30
Nije dao nikakvu sansu da realiziramo prodaju narednih dana kada nadjemo rijesenje da se nadjemo i da proba jaknu, navaljivao je da zeli veceras, a ja na to nisam mogla pristati jer su djeca u krevetu a muz mi nije doma. Mislim da nijedna zena u takvoj situaciji ne bi pristala da joj nepoznati muskarac dolazi na vrata, pogotovo u malom mjestu gdje nema susjeda, sve kuce vikendice i prazne! i zbog toga odmah prijava za prevaru?????
2016 12 30
Mislim da ste oboje zaključivali naprečac. Kao što je on pretpostavio da "muljate" s jaknom, tako ste i vi mislili da on ima loše namjere.
2016 12 30
Pa da mu vidite sliku i vi bi bili oprezni! A imala sam neugodnih iskustava i od onda pazim . Sta je lose biti oprezan? Tu citam o svakakvim prevarama i kakvih sve ljudi ima...
2016 12 30
mogla si reci da nikako ne mozes danas i sutra, nego tek iza nove godine da se mozes naci i da ti se javi onda ako jos bude zainteresiran i da ces mu spustit cijenu za npr. 50kn radi cekanja ;) i naravno povedes muza na primopredaju
2016 12 30
Ponudila sam da mogu sutra ili jos veceras ali kad mi se muz vrati kuci. NJemu to nije odgovaralo, htio je odmah. Ovako sam ja ispala prevarantica jer nisam htjela pustiti djecu samu! O boze dragi!
2016 12 30
Ma,bježi od toga,danas ima svega....treba biti oprezan.....
2016 12 30
Svasta, da je posten covjek pricekao bi dan dva, pa zar je bas turska sila da kupi veceras jaknu....da je kupio i pouzećem morao bi se strpiti par dana da dode. A danas ima stvarno svega....
2016 12 30
ma moze tu prevaru mačku o rep objesiti ...ko zna sta je njemu bilo u glavi,da je htio probat sam bi došao a ne frenda slao...tornjaj to neki čudan lik
2016 12 30
1 2