Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Caj za izbacivanje viska vode iz organizma

Pojedem nesto slano tipa sir navecer i ujutro sam otecena ko trudnica u zadnjem tromjesecju. Probala sam caj od mente, koprive i kukuruzove svile. Cini mi se da ova kukuruzova svila djeluje. Ili je placebo efekt. Ili ne djeluje. Majke mi vise ne znam. Poluluda sam. Ima li netko neki savjet, koji caj? Ili nesto drugo? Jedem i banane jer kalij pospjesuje izbacivanje tekucine iz organizma. Mislim, mogla bi ne jest pol stvari sta postoje. Al kakav je to zivot bez ponekog komada pizze? Ili tvrdog smrdljivog sira? :D
2016 12 31
bubrezi....?
2016 12 31
s njima sve ok :s
2016 12 31
Sauna. :') Šala mala. Ako je stvarno tako jako kako zvuči (ne znam, nisam vidjela, je li?) onda je to prešlo iz estetskog i uslo u zdravstveni problem. ,:)
2016 12 31
> Uljeshura: > Sauna. :') Šala mala. > Ako je stvarno tako jako kako zvuči (ne znam, nisam vidjela, je li?) onda je to prešlo iz estetskog i uslo u zdravstveni problem. ,:) E pa da se i salis!!! Ljeti kad se vise znojim je stvarno manji problem. :D
2016 12 31
Kopriva, čaj od koprive je idealan za izbacivanje viška vode. Isprobano. Preporučila bi tinkturu, ali bezalkoholnu, zbog trudnoće.
2016 12 31
Haha, aha, pročitah da si u trećem tromjesečju :') Dakle, ako nije trudnoća u pitaju, može i klasična tinktura ,:)
2016 12 31
:') znaci tinktura... txs, probat cu :")
2016 12 31
> suzana0707: > Pojedem nesto slano tipa sir navecer i ujutro sam otecena ko trudnica u zadnjem tromjesecju. Probala sam caj od mente, koprive i kukuruzove svile. Cini mi se da ova kukuruzova svila djeluje. Ili je placebo efekt. Ili ne djeluje. Majke mi vise ne znam. Poluluda sam. Ima li netko neki savjet, koji caj? Ili nesto drugo? Jedem i banane jer kalij pospjesuje izbacivanje tekucine iz organizma. > Mislim, mogla bi ne jest pol stvari sta postoje. Al kakav je to zivot bez ponekog komada pizze? Ili tvrdog smrdljivog sira? :D Da li i tebi otiču ruke i lice ili si sva podbuhla?
2016 12 31
Ruke, tj. prsti. Neko prstenje ne mogu uopce stavit neke dane. I lice, da. Obrazi i kapci mi fakticki pojedu oci. ,:(
2016 12 31
ja bi se malo zabrinula, što čekaš...
2016 12 31
> suzana0707: > Ruke, tj. prsti. Neko prstenje ne mogu uopce stavit neke dane. I lice, da. Obrazi i kapci mi fakticki pojedu oci. ,:( Nije svaka boljka za samoljecenje... Na tvom mjestu bi radije posjetila liječnika. Može biti intolerancija na neku hranu.
2017 01 01
Meni se isto cini da je intolerancija na hranu. A znate kako je, doktor je uvijek zadnji na popisu... ali izgleda da sam dosla do dna popisa. Sve najbolje svima u novoj :") <3
2017 01 01
Također :)
2017 01 01
Čaj od peršina!
2017 01 02
1 2