Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem promjena cijene

Bok cure! Od jucer imam problema sa mjenjanjem cijena artikla 😕😣 Moze pomoc!
2017 01 06
Ne razumijem što te muči, ne možeš editirati oglas?
2017 01 06
Htjela bi jos sniziti cijenu krpica ali nece ostaje na staroj
2017 01 06
Javlja li ti neku grešku u oglasu kada klikneš "Spremi"? Spremi li na kraju oglas ili samo ostaje otvoreno uređivanje oglasa?
2017 01 06
Ja ne mogu promijeniti fotografije i tagove, pa dignem novi oglas, onda obrisem stari. Zasad funkcionira. Tako mi je od samog pocetka, zadnja 4 mjeseca.
2017 01 06
Nece mi uopce otvoriti niti jednu sliku
2017 01 06
> MarinaButinski: > Nece mi uopce otvoriti niti jednu sliku Ne razumijem, gdje neće otvoriti sliku? Kad uređuješ oglas ili nakon što klikneš "Spremi"? I kakve to veze ima s izmjenom cijene?
2017 01 06
> kvocka: > Ja ne mogu promijeniti fotografije i tagove, pa dignem novi oglas, onda obrisem stari. Zasad funkcionira. > Tako mi je od samog pocetka, zadnja 4 mjeseca. Klikneš li prvo na "x" da izbrišeš postojeće tagove i slike? Naime, ima limit od 5 komada.
2017 01 06
> hanami: > > kvocka: > > Ja ne mogu promijeniti fotografije i tagove, pa dignem novi oglas, onda obrisem stari. Zasad funkcionira. > > Tako mi je od samog pocetka, zadnja 4 mjeseca. > Klikneš li prvo na "x" da izbrišeš postojeće tagove i slike? Naime, ima limit od 5 komada. Da, da. Ma jučer sam htjela promijeniti tag iz "poliester" u "poliamid", fulala kod postavljanja. Uspjelo mi iz trece tek obrisat tag, novi nisam ni uspjela stavit. Pored toga je bio jos samo jedan tag pa nije to problem. Navikla sam vec da dizem novi oglas ako zelim bilo sto promijeniti.
2017 01 06
> kvocka: > > hanami: > > > kvocka: > > > Ja ne mogu promijeniti fotografije i tagove, pa dignem novi oglas, onda obrisem stari. Zasad funkcionira. > > > Tako mi je od samog pocetka, zadnja 4 mjeseca. > > Klikneš li prvo na "x" da izbrišeš postojeće tagove i slike? Naime, ima limit od 5 komada. > Da, da. Ma jučer sam htjela promijeniti tag iz "poliester" u "poliamid", fulala kod postavljanja. Uspjelo mi iz trece tek obrisat tag, novi nisam ni uspjela stavit. Pored toga je bio jos samo jedan tag pa nije to problem. Navikla sam vec da dizem novi oglas ako zelim bilo sto promijeniti. Radi li ti inače stranica kad klikneš na "želim to", ili stavljaš stvari u omiljene?
2017 01 06
Par puta kad sam kliknula "zelim to" ili stavila nesto u omiljene, funkcioniralo je.
2017 01 06
> kvocka: > > hanami: > > > kvocka: > > > Ja ne mogu promijeniti fotografije i tagove, pa dignem novi oglas, onda obrisem stari. Zasad funkcionira. > > > Tako mi je od samog pocetka, zadnja 4 mjeseca. > > Klikneš li prvo na "x" da izbrišeš postojeće tagove i slike? Naime, ima limit od 5 komada. > Da, da. Ma jučer sam htjela promijeniti tag iz "poliester" u "poliamid", fulala kod postavljanja. Uspjelo mi iz trece tek obrisat tag, novi nisam ni uspjela stavit. Pored toga je bio jos samo jedan tag pa nije to problem. Navikla sam vec da dizem novi oglas ako zelim bilo sto promijeniti. Potato, potatoe; Tomato, tomatoe... :)
2017 01 06
Da se razumijemo nije mi tesko dignit oglas. Moglo mi se dogodit i da ne mogu nista promijenit i da ne mogu dizat novi oglas :D
2017 01 06
teehee - pa ima valjda neka razlika :D
2017 01 06
> kvocka: > teehee - pa ima valjda neka razlika :D A kajaznam. Nije mi se ni guglat dalo ima li. Al brijem da nema neka. Nije za uzrujavati se. Niti za tražiti povrat radi krivog taga :) Tak da... Bez brige! :)
2017 01 06
1 2