Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem promjena cijene

Niš neće mijenjati, ni materijal ni veličinu ni tagove. Ajd kupite ovo moje po 10 kuna sve, dosta mi ove stranice :')
2017 01 06
Za veličinu će te tražiti da ponovno poklikaš kategorije. Znači promijeni s odjeća na npr. obuća, pa vrati na odjeća, pa iduća npr. majice itd. i kad si s tim gotova odabereš veličinu. Znam, glupo je, al snađi se druže :D
2017 01 06
> hanami: > > MarinaButinski: > > Nece mi uopce otvoriti niti jednu sliku > Ne razumijem, gdje neće otvoriti sliku? Kad uređuješ oglas ili nakon što klikneš "Spremi"? I kakve to veze ima s izmjenom cijene? Odem na svoj profil i kliknem na bilo koju sliku sa profila gdje bi htjela promjeniti cijenu i naravno nista se ne dogada el me sad razumijes na sta mislin
2017 01 07
Zbilja ne. Uređivanje cijene - odeš na svoj profil i ispod oglasa kojeg želiš urediti klikneš na ikonu male olovčice (od 3 ikone u retku, ona je prva po redu). Otvara se prozor za uređivanje oglasa...tamo urediš cijenu i klikneš "Spremi artikl".
2017 01 07
> hanami: > Zbilja ne. > Uređivanje cijene - odeš na svoj profil i ispod oglasa kojeg želiš urediti klikneš na ikonu male olovčice (od 3 ikone u retku, ona je prva po redu). Otvara se prozor za uređivanje oglasa...tamo urediš cijenu i klikneš "Spremi artikl". Hm... Možda nije prijavljena?
2017 01 07
Pa da nije prijavljena ne bi mogla pisati po forumu.
2017 01 07
> Monifique: > Pa da nije prijavljena ne bi mogla pisati po forumu. Pa dok uređuje... Grrr... Znam to! Isto tako, ne može istodobno pisati po forumu i uređivati. Ne znam zakaj inače ne može to kaj želi napraviti.
2017 01 07
Moguće da iz nekog drugog razloga ne vidi ikonu za editiranje (bug u prikazu stranice), ali ako ju to muči tek odnedavno, mogla je povezati da se ne uređuje klikanjem po slikama oglasa. Treba pogledati profil na nekom drugom browseru, na compu umjesto mobu i sl. pa vidjeti da li se dobro prikazuje i potražiti tu olovčicu.
2017 01 07
Znam za tu opciju ali mi i dalje nece ni na mobu ni na kompu 😑
2017 01 08
1 2