Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Paket vraćen poštom ( oštećen )

Pozdrav! Imam jedan problem. Slala sam preko pošte i to preporučeno jednoj curi haljinu. Međutim nakon dva tjedna paket je vraćen u plastičnoj vrećici namrljan od ulja (kao da je nešto pustilo kod vožnje) i to je prošlo na rub haljine. :( Poštarina mi nije vraćena, nisam dobila ni nikakvu ispriku, ništa. Ima netko iskustva?
2017 01 18
takav paket nisi smjela primit nazad i potpisat da si primila prije nego se na posti napravi zapisnik o tome, sad mozes sve skupa zaboravit jer na posti imaju tvoj potpis da si primila paket u ok stanju
2017 01 18
Nažalost kako kaže tratinchica sada je kasno za žalbu. Nisi ga trebala preuzeti i tamo napisati odmah prigovor. Ne možeš ništa više učiniti. :/ Ako se haljina ne može oprati, jednostavno odreži to i neka krojačica napravi novi rub, pa napomeni to kod ponovne prodaje i tjt.
2017 01 18
> Lamija90: > Pozdrav! > Imam jedan problem. Slala sam preko pošte i to preporučeno jednoj curi haljinu. Međutim nakon dva tjedna paket je vraćen u plastičnoj vrećici namrljan od ulja (kao da je nešto pustilo kod vožnje) i to je prošlo na rub haljine. :( Poštarina mi nije vraćena, nisam dobila ni nikakvu ispriku, ništa. Ima netko iskustva? Preporučeno ili pouzećem?
2017 01 18
Nažalost meni se vratio, samo u gorem stanju. Nisam ništa potpisivala. Vraćen je s napomenom gore da je takav dospio u Zg pa nije isporučen već vraćen. Otišla sam u HR poštu rečeno je da donesem papir na kojemu je bila vrijednost paketa (potvrdu koju sam slala) i sve što je stiglo s njom tako da će mi u roku od tjedan dan biti vraćen neki dio odštete.
2017 01 19
Nažalost meni se vratio, samo u gorem stanju. Nisam ništa potpisivala. Vraćen je s napomenom gore da je takav dospio u Zg pa nije isporučen već vraćen. Otišla sam u HR poštu rečeno je da donesem papir na kojemu je bila vrijednost paketa (potvrdu koju sam slala) i sve što je stiglo s njom tako da će mi u roku od tjedan dan biti vraćen neki dio odštete.
2017 01 19
Mene zanima kako si zapakirala pošiljku? Jesi stavila haljinu u onu običnu papirnatu kovertu ili?
2017 01 19