Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Moze savjet?

Ako je iz inozemstva onda će ti ostaviti papirić da si podigneš u pošti. Iz hrvatske nisam naručivala tako velike pakete obično...s obzirom na cijene i dimenzije više se isplati poslati kao paket ako je nešto veliko pa onda možeš i pratiti i ostalo. Imaš propisane maksimalne dimenzije baš zbog veličine kaslića. Ako obična pošiljka premašuje određene gabarite, moraš slati kao paket.
2017 01 25
Doduše, sad sam se sjetila kako sam slala nešto u kutiji od cipela obično što je bilo unutar dopuštenih dimenzija (jer su njima bitne dimenzije kao zbroj stranica, a ne kao dimenzija pojedine stranice). Uglavnom ne bi stalo u kaslić, a moglo se poslati. Pročačkaj po stranicama pošte, trebalo bi sve pisati ak te zanima.
2017 01 25
Ovo je sve skupa katastrofa,bezobrazluk. Sreća pa ne kupujem toliko,a ono što sam kupila,vidim da sam dobro prošla. :) I što reče naprijed jedna cura- čim mi uplati netko novac, letim poslati paket,a doslovno nekad nemam vremena ni počešljati se sa svim svojim obavezama. Pa,molim boga dok žurim da me netko ne vidi u bad hair izdanju. 8-)
2017 01 25
Cekam jos danas da se javi, ako ne ostavljam joj negativnu i slikam ovdje nas razgovor da se vidi i tko je ona, njezin nick. Ne mislim da me zeljela namjerno zeznuti, ali je definitivno neozbiljna i kao sto je netko naveo bitno joj je samo da je ona primila novce. A sto se tice poste, ja osobno svoje prodane stvari nikad ne saljem obicno. Dogodilo mi se vec puno puta da mi paket koji je poslan obicno nije stigao, jednostavno ga nema i tu se nista ne moze. Ne znam da li se izgube u posti ili ga postar ugura u sanducic pa ga netko izvuce. Dok sam zivjela u toj zgradi dva puta mi je razvaljen sanducic i podrum. Zato sam cim mi je rekla da je poslala odmah zamolila kolegu da mi ode do sanducica i ako je slucajno nesto unutra da pokusa izvuci, ali kaze samo papiri. Kroz onaj mali otvor ne moze dobro ni procitati taj postarski srakopis. Tako da ne mogu tvrditi ni da je poslala ni da nije jer stvarno ne znam, a ne postoji nikakav dokaz sa njezine strane da je poslala. Ali pretpostavimo da cura govori istinu i da je poslala ja opet to necu dobiti. Zamolila sam ju prije dva dana da sto prije ode u postu i pokusa saznati gdje je posiljka, ali nije isla.
2017 01 26
Naravno slanje se dogovori. Da sam zeljela slanje postom i to kao obicnu posiljku to bih rekla, ne bih davala sifru tiska, naziv tiska i adresu tiska. Da je bar poslala preporuceno pa da znamo gdje je posiljka. Ovako samo mogu nagadjati po slovu P da je Pozega jer se cijela rijec ne vidi procitat. Najlakse je samo doci u postu, spakirat i na koverti napisat, ali vec dodatno pisat na onom papiru za preporuceno i dat jos 5 kn vise, e to je vec previse za neke. Jako neodgovorno.
2017 01 26
> hanami: > Moram vas ispraviti.... > Za obično slanje se ne dobiva papirić, niti vas čeka u pošti. > Ako je na kasliću vaše prezime, onda se obična pošiljka ostavi u kasliću. Ako na kaliću više nema vašeg prezimena, onda se pošiljka vraća njoj na adresu (ako je navedena na koverti). > Nema nikakvog preuzimanja s osobnom, papirića i sličnog, brkate s preporučenim slanjem. Ima moje prezime na kaslicu. Kaze da je u koverti poslala, pa pretpostavljam da bi postar to mogao ugurati u sanducic. Dal da se tome veselim il ne? Jer vrlo lako to onda moze izvuci bilo tko prije mene, a ja ne znam kad cu ici tamo, imam stan i sve ali nemam potrebe ici osim evo zbog ovoga. Takva haljina ima u zari sad snizena i kosta manje nego ova polovna koju sam ja platila. A najbolje sto sam to i vidjela ali nakon sto sam kod nje rezervirala. Nisam htjela ispast bezobrazna i otkazat curi kupnju i evo kako mi se vratilo.
2017 01 26
I nije mi u redu sto mi uopce nije javila da je poslala. Ja sam njoj javila kad sam uplatila i rekla da javi kad posalje, a ona je na to odg da ce sutra slati. Sutra je proslo, nista nije javila. Mislila sam da nije stigla poslati. Nisam nista pitala jer nisam sad htjela biti dosadna i navaljivat. Ali nakon nekoliko dana nejavljanja pitala sam jel poslano, a ona kaze je jos prije 4 dana i zar nije vec stiglo. A ja pojma nemam ni da je poslano ni gdje ni jel stiglo 😃
2017 01 26
Ne razumijem zašto imate osjećaj da bi bila dosadna s pitanjima?? Vi ste njoj uplatili novce odmah i njeno je da Vam paket pošalje odmah. Ne za 2,3 dana. I njeno je da Vas o tome izvijesti. Ako toga nema,onda Vi postavljate pitanja i 50x dnevno 😊😊 Druga je stvar ako se tako dogovorite ili Vas zamoli za čekanje. Po meni čekali ste i predugo..😔
2017 01 26
Ma ja sam opcenito razocarana s krpicama i kupnjom...kupila sam masu stvari,em je poderana,isfucano i jos dobijem krivu robu...nemozes vjerovati da su zene pale na to da se salje poderana odjeca ili uopce da se prodaje...grozno...valjda ima osoba koje bi te zeznule i za kunu...svatko se uclanio u ove krpice...svaka cast postenim curama
2017 01 26
> sanela1986: > Ma ja sam opcenito razocarana s krpicama i kupnjom...kupila sam masu stvari,em je poderana,isfucano i jos dobijem krivu robu...nemozes vjerovati da su zene pale na to da se salje poderana odjeca ili uopce da se prodaje...grozno...valjda ima osoba koje bi te zeznule i za kunu...svatko se uclanio u ove krpice...svaka cast postenim curama I ja sam imala dosta negativnih iskustava ovdje. Ima stvarno svakakvih cura a tek robe kakve ima 😂 Ponekad sam se znala smijat kad otvorim paket
2017 01 26
o bozeee.. sta covjek sve nece dozivit tu :o
2017 01 26
Imala sam sličnu situaciju prije nekoliko dana... Dok nisam zaprijetila otvaranjem teme na forumu i javnim objavljivanjem podataka curka uopće nije danima odgovarala na poruke a uredno se prijavljivala..Da bih nakon prijetnje ja ispala posrana jer ona "nema vremena". Moj savjet, napravi istu stvar pa vidi kako će situacija dalje teci... Sretno :)
2017 01 26
Traži da ti vrati novce natrag ili pošalje na tisak,nisi ti kriva što je gospoda htjela proći jeftinije. pozzzz
2017 01 26
Evo javila se, novce ne zeli vratiti, ali ce haljinu poslati na pravu adresu kad joj se vrati. Vidjet cemo.
2017 01 28
Neće joj se vratiti. Ako je stala u sandučić, onda je još uvijek tamo dok ju netko ne izvadi. Ako je uopće i stigla. Vratila bi se u slučaju da u haustoru više nema tvog prezimena i pod uvjetom da su u pošti svi pošteni i nitko ne krade.
2017 01 28