Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Moze savjet?

Njena je greska (namjerna ili ne, u to ne ulazim) i bilo bi fer da vrati novce..
2017 01 25
Nisam htjela pisati negativnu, malo cu pricekat, mozda se javi. Ako ne morat cu napisat. Hvala na odgovorima i savjetima 😀
2017 01 25
Nalazim se trenutno u sličnoj situaciji. Nakon brzog dogovora oko kupnje,ja obavljam uplatu odmah drugo jutro i javljam podatke. S druge strane muk. Navečer ljubazno pitam jel poslan paket. Muk. Drugi dan popodne molim da mi javi što je i kako je. Odgovara "ne brinite,šaljem tokom tjedna"??!! Halooo...namjerno tjedan dana ranije kupujem jer mi treba za vikend. Opet ju ljubazno molim da mi pošalje još tijekom dana. S druge strane muk. U konačnici danas joj govorim da želim povrat novaca,a ona na mene drvlje i kamenje,te ona radi,te ne stigne,i da njoj ne treba daju netko maltretira s tisuću poruka za nešto što je rekla poslati. (je,nakon dva dana.. 😝 ). Ugl,ostavljen broj računa,poruku je vidjela i ponovo bez odgovora. Sad ćemo vidjeti koliko će joj trebati za povrat. Ne nadam se ničemu i neću plakati za 60 kn...al ono,jbmu,kad mi netko uplati novce,izlazim s posla na najbliži kiosk i šaljem. Odmah šaljem poruku o slanju.. Bitno mi je da sam okej prema drugoj strani. Moj savjet vama @laralarita,tražite povrat,prepisku na uvid adminima,nek joj daju opomenu i negativna naravno. Na taj način se ne posluje. Vi ste kupac,dala ste svoje novce i najmanje od svega je da ona bude uredna u poslovanju. Ako nemaš vremena ni volje komunicirati s ljudima,onda se nemoj ni baviti ovime. Lp
2017 01 25
ma ne vjerujem da je ona to uopće poslala, papirić može biti od bilo čega, čisti bezobrazluk. ostavite negativnu s linkom na ovu temu.
2017 01 25
Daj ti linkaj profil te mudrice...pošalji joj link teme u inbox...i reci da joj slijedi i negativna.. Koji bezobrazluk...namjerni.. 5 kuna obraz Lovu neka vrati..inače ide na cl..tvoj problem nije što je ona izvodla sa slanjem.. A mogla bi staviti i skrinšot razgovora u temu...da mi vidimo te dokaze javno..jel Od takvih ne želim kupovati..zanima me koja je.
2017 01 25
> Brdosuza: > Daj ti linkaj profil te mudrice...pošalji joj link teme u inbox...i reci da joj slijedi i negativna.. > Koji bezobrazluk...namjerni.. > 5 kuna obraz > Lovu neka vrati..inače ide na cl..tvoj problem nije što je ona izvodla sa slanjem.. > A mogla bi staviti i skrinšot razgovora u temu...da mi vidimo te dokaze javno..jel > Od takvih ne želim kupovati..zanima me koja je. i sveopću javnost također.
2017 01 25
Ne znam jel takvima šta znači u životu tih 5 kn, ne vjerujem baš da su kruha gladne. Ali valjda osjećaju neko zadovoljstvo što misle da su uštedjele tih famoznih 5 kn. Ja i kad kupujem i kad prodajem uvijek prvo dogovorim način slanja pa tek onda uplata..
2017 01 25
Moram vas ispraviti.... Za obično slanje se ne dobiva papirić, niti vas čeka u pošti. Ako je na kasliću vaše prezime, onda se obična pošiljka ostavi u kasliću. Ako na kaliću više nema vašeg prezimena, onda se pošiljka vraća njoj na adresu (ako je navedena na koverti). Nema nikakvog preuzimanja s osobnom, papirića i sličnog, brkate s preporučenim slanjem.
2017 01 25
> hanami: > Moram vas ispraviti.... > Za obično slanje se ne dobiva papirić, niti vas čeka u pošti. > Ako je na kasliću vaše prezime, onda se obična pošiljka ostavi u kasliću. Ako na kaliću više nema vašeg prezimena, onda se pošiljka vraća njoj na adresu (ako je navedena na koverti). To sam bas htjela reci. Papiric je od neceg drugog jer ako je obicno onda nema nikakve obavjesti jer nema ni sifre i taj paket se po nicemu ne moze pratiti. Nikako nije u redu s njene strane sto je na svoju ruku (ako je) poslala postom a vi ste joj dali podatke od tiska. Bas kako je netko rekao onda se kaze da li moze postom i koji su podaci za postu tj jesu li isti.
2017 01 25
> hanami: > Moram vas ispraviti.... > Za obično slanje se ne dobiva papirić, niti vas čeka u pošti. > Ako je na kasliću vaše prezime, onda se obična pošiljka ostavi u kasliću. Ako na kaliću više nema vašeg prezimena, onda se pošiljka vraća njoj na adresu (ako je navedena na koverti). > Nema nikakvog preuzimanja s osobnom, papirića i sličnog, brkate s preporučenim slanjem. E to je mene zanimalo šta ako nema kaslića ili ne stane u kaslić ili ? Šta se tiče obične pošiljke.I šta bude ako pošiljatelj ne napiše svoje podatke na kuvertu? Ima i toga.
2017 01 25
To su one prodavačice koje briga za sve, bitno da su one novce uzele. A poslati će kad njima pase i kako njima pase. Ono mrtve hladne.
2017 01 25
svaka čast pojedincima koje imaju vremena na sveki post barem dva tri komentara upisat. mora da uopće ne spavaju
2017 01 25
> Blliss: > > hanami: > > Moram vas ispraviti.... > > Za obično slanje se ne dobiva papirić, niti vas čeka u pošti. > > Ako je na kasliću vaše prezime, onda se obična pošiljka ostavi u kasliću. Ako na kaliću više nema vašeg prezimena, onda se pošiljka vraća njoj na adresu (ako je navedena na koverti). > > Nema nikakvog preuzimanja s osobnom, papirića i sličnog, brkate s preporučenim slanjem. > E to je mene zanimalo šta ako nema kaslića ili ne stane u kaslić ili ? Šta se tiče obične pošiljke.I šta bude ako pošiljatelj ne napiše svoje podatke na kuvertu? Ima i toga. Ako ne stane u kaslić, poštar će vam donjeti na vrata. Ako vas nema doma, čuj...meni je jednom ostavio za susjedu, nemam pojma što je po pravilu. Ne vjerujem da je to ovdje slučaj, iznenadila bi se što stane u kaslić s master ključem kojeg ima poštar. P.S. ne jednom sam u haustoru vidjela pismo koje je adresirano na haustor, ali na osobu čije prezime nije niti na jednom kasliću. Poštari znaju takva pisma (papir u koverti jelte) ostaviti i na kaslićima...
2017 01 25
> Pamella222: > svaka čast pojedincima koje imaju vremena na sveki post barem dva tri komentara upisat. mora da uopće ne spavaju Baš, kao i onima koje to sve budno prate :")
2017 01 25
> hanami: > > Blliss: > > > hanami: > > > Moram vas ispraviti.... > > > Za obično slanje se ne dobiva papirić, niti vas čeka u pošti. > > > Ako je na kasliću vaše prezime, onda se obična pošiljka ostavi u kasliću. Ako na kaliću više nema vašeg prezimena, onda se pošiljka vraća njoj na adresu (ako je navedena na koverti). > > > Nema nikakvog preuzimanja s osobnom, papirića i sličnog, brkate s preporučenim slanjem. > > E to je mene zanimalo šta ako nema kaslića ili ne stane u kaslić ili ? Šta se tiče obične pošiljke.I šta bude ako pošiljatelj ne napiše svoje podatke na kuvertu? Ima i toga. > Ako ne stane u kaslić, poštar će vam donjeti na vrata. Ako vas nema doma, čuj...meni je jednom ostavio za susjedu, nemam pojma što je po pravilu. > Ne vjerujem da je to ovdje slučaj, iznenadila bi se što stane u kaslić s master ključem kojeg ima poštar. > P.S. ne jednom sam u haustoru vidjela pismo koje je adresirano na haustor, ali na osobu čije prezime nije niti na jednom kasliću. Poštari znaju takva pisma (papir u koverti jelte) ostaviti i na kaslićima... Ma da mene to zanima jer kad kupujem nešto preko neta onda uvijek je kurirska dostava pa mi šalju sms i zovu ili preporučeno, tisak tako da ne znam kako je to kad se nešto šalje obično.
2017 01 25