Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Plaćanje na žiro račun- provizija?

Zanima me ako netko provjereno zna, da li se plaća u zabi provizija i koliko na iznos od 600kn ako se uplaćuje na žiro račun? Ako da, da li je provizija ista ako uplaćujem preko internet bankarstva ili veća/manja?
2017 01 26
Preko neta je npr. u pbz 2 kn da je žiro u pbz onda je 1 n. Ako uplaćujete u banci ili pošti je mislim oko 8 kn. Tako da def. net bankarstvo, cijena ovisi o banci, no frendica ima u zabi nei paket di ima pravo na 8 (tak nekak) plaćanja bez provizije.
2017 01 26
Zadnja info je 2% od iznosa .netom je najjeftinije ili posta i fina mislim 5 kn (4.80)
2017 01 26
8kn je provizija kad se uplacuje u banci :/
2017 01 26
> MarcelaB: > Zanima me ako netko provjereno zna, da li se plaća u zabi provizija i koliko na iznos od 600kn ako se uplaćuje na žiro račun? Ako da, da li je provizija ista ako uplaćujem preko internet bankarstva ili veća/manja? Provizija u banci je od 8-10kn, a net bankarstvo putem mZabe iznosi 2kn
2017 01 26
Zabu rijetko koristim ali kao da mi je ostalo da ako imate istu banku (zabu)kod njih je bilo bez provizije i na tekući i na žiro .ako nije hitno pitam sutra pa vam javim idem na neki sastanak kod njih
2017 01 26
Naknada preko int. bankarstva ovisi o koječemu, npr. kakvu "lepezu" ili paket usluga imate/plaćate.
2017 01 26
Ja imam sve preko njih za posao ali stvarno se ne sjecam tih cifri.znam da smo zatvorili tekući jer nam nije bio potreban pa smo ga nakon 2 godine ponovo otvarali da ne plaćamo neke gluposti koje se naravno naplaćuju preko žira .(tipa ako uplaćujem kovanice koje sam skupila na žiro plaćam proviziju a na tekući ne :,'( )
2017 01 26
Da ..ovo s provizijom nema univerzalnog odgovora..bitno je koji "paket " ima osoba na ciji rc se uplacuje.. ... Al evo info iz prve ruke u HPB-u nema naknade ni na ziro ni na tekuci kad su fizicke osobe u pitanju.. ... Cesto ni osobe kojima uplacujete ne znaju rec pravu inf..nedavno curi u pbzu uplacivala..kad sam vidla ziro negodujem veli bez naknade vam je..ja naravno platim 8 kn..ona se cudi vi ste prva koja mi to kaze..dakle nema ona pojma kakav "paketic" ima..vjerojatno npr 10'uplata bez naknade dalje po bankovnim pravilima
2017 01 27
> smisnamala: > Da ..ovo s provizijom nema univerzalnog odgovora..bitno je koji "paket " ima osoba na ciji rc se uplacuje.. > ... > Al evo info iz prve ruke u HPB-u nema naknade ni na ziro ni na tekuci kad su fizicke osobe u pitanju.. > ... > Cesto ni osobe kojima uplacujete ne znaju rec pravu inf..nedavno curi u pbzu uplacivala..kad sam vidla ziro negodujem veli bez naknade vam je..ja naravno platim 8 kn..ona se cudi vi ste prva koja mi to kaze..dakle nema ona pojma kakav "paketic" ima..vjerojatno npr 10'uplata bez naknade dalje po bankovnim pravilima Smisna plaćanje ne ovisi o tome kakav paket ima onaj kojem uplaćuješ, nego ti.
2017 01 27
> Sanja8888: > Zabu rijetko koristim ali kao da mi je ostalo da ako imate istu banku (zabu)kod njih je bilo bez provizije i na tekući i na žiro .ako nije hitno pitam sutra pa vam javim idem na neki sastanak kod njih Joj super moze, ako nije kasno.. Ja sam inace u pbzu pa sam mislila uplatit net bankarstvom na njih.
2017 01 27
ja sam se opekla u pošti, lijepu su mi proviziju naplatili za uplatu na žiro račun što je najbolje, nisam ni znala da uplaćujem na žiro a kad su mi naplatili, pitala sam u čudu otkud sad toliko para pa su mi rekli jer je na žiro uplata e sad, koliko sam platila i na koju svotu - ne sjećam se na žalost ali je bilo više nego inače na tekući
2017 01 27
Ja koristim RBA internet bankarstvo i provizija je 1kn,i jako sam zadovoljna :")
2017 01 27
Najjeftinija opcija je intrenet bankarstvo nakon toga fina ili posta oko 5 kn u fini i manje.isto kao da uplaćujemo za račune kućanstva .ako uplaćujete gotovinu u banci to je najskuplja opcija 8-10 kn.na spomenutih 600 kn
2017 01 27
Ako uplaćuješ na zaba žiro račun direktno u zagrebačkoj banci ne uzimaju proviziju (bar je tako bilo prije par mjeseci). Ako ti se ne ide u banku, najbolje internet bankarstvom uplatit. sanja, da možda ovaj nije krivo napisao? Koliko znam uzima se 7kn ne eura. Bar toliko u zabi uzimaju.
2017 01 27
1 2