Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Plaćanje na žiro račun- provizija?

Ne ,placa se priljev (znaci onome kome je uplaćeno i uplatitelju .dakle 7 eura.ima članak na index.hr.placa se sve,uplata na žiro racun ako uplaćujes gotovinu provizija je 2%od uplaćenog iznosa,jedino su HEP TV pretplata mislim oslobođeni toga .ne placa se ako je neki paket usluga (kod primatelja uplate)koji pokriva 10 -ak takvih uplata mjesečno bez provizije
2017 01 27
> Sanja8888: > ne placa se ako je neki paket usluga (kod primatelja uplate)koji pokriva 10 -ak takvih uplata mjesečno bez provizije Paket usluga kod primatelja uplate? Što bi ovo bilo? Otkud ti ovo? Mogu ja opet ako treba... Ako ja Hanami plaćam lepezu od 50kn mjesešno, zašto bi ta lepeza omogućavala Sanji i drugima da ne plate proviziju kad mi uplaćuju lovu? Što ja imam od toga i zašto bi to uopće plaćala? Lepeze i paketi služe da se onaj tko plaća oslobodi naknada. Ako npr. mjesečno imaš mnogo transakcija, a i trebaju ti neke dodatne pogodnosti, uzmeš npr. lepezu od 50kn i sve uplaćuješ bez naknade...to ti je kakva takva pogodnost.
2017 01 27
Zato jer žiro imaju pravne osobe i ja plaćam necu ti ni rec koliko mjesečno a meni je u interesu da kad primam fakturu od Xy lijepo mu se cini da nemora plaćat jos i to.
2017 01 27
> hanami: > > smisnamala: > > Da ..ovo s provizijom nema univerzalnog odgovora..bitno je koji "paket " ima osoba na ciji rc se uplacuje.. > > ... > > Al evo info iz prve ruke u HPB-u nema naknade ni na ziro ni na tekuci kad su fizicke osobe u pitanju.. > > ... > > Cesto ni osobe kojima uplacujete ne znaju rec pravu inf..nedavno curi u pbzu uplacivala..kad sam vidla ziro negodujem veli bez naknade vam je..ja naravno platim 8 kn..ona se cudi vi ste prva koja mi to kaze..dakle nema ona pojma kakav "paketic" ima..vjerojatno npr 10'uplata bez naknade dalje po bankovnim pravilima > Smisna plaćanje ne ovisi o tome kakav paket ima onaj kojem uplaćuješ, nego ti. Itekako ovisi..
2017 01 27
> Sanja8888: > Zato jer žiro imaju pravne osobe i ja plaćam necu ti ni rec koliko mjesečno a meni je u interesu da kad primam fakturu od Xy lijepo mu se cini da nemora plaćat jos i to. Žiro mogu imati i fizičke osobe. Ja imam žiro. Eto. > smisnamala: > Itekako ovisi.. O čemu? Pričamo li još uvijek o uplatama fizičkim osobama ili smo prebacili u poslovni sektor?
2017 01 27
Ma naravno da mogu i možeš ga otvoriti za 5 kn.to znamo .ali ima pravnih osoba koje plaćaju 250-500 kn vođenje racuna (žiro )i u takav veliki( čitaj skupi) paket ide tih 8-10 transakcija (uplata)koje su bez provizije .najjednostavije je nazvati banku i pitati ,ja sam pitala i znam sta imam u paketu .zato i raspravljamo jer neznamo koji paket ima zena kojoj uvodnicarka treba uplatiti ,ako ima žiro onaj za 5 kn sigurno ide 2% provizije na uplaćenu svotu ,a ako ima paket onda nema provizije .
2017 01 27
Kakvih 5kn? To u Zabi? Inače je besplatan. Logično mi je da je za pravne osobe bez naknade, ako jasno plaćaš takav paket. Doduše, kaj možeš ti ko pravna osoba s tih 8-10 transakcija, jedino ako ih zbilja imaš tako malo...
2017 01 27
Pa obično faktura legne jednom mjesečno ...event 2 puta
2017 01 27
Evo uplatila sam preko neta, uzelo mi je 2kn sto je sasvim u redu naspram drugih iznosa.. Hvala vam na pomoci, nesto sam novo i naucila :) a mozda smo pomogli i drugima..
2017 01 30
super.nije besplatno ali nije ni strasno.malo je neobično i indiskretno sto u ovakvom slučaju treba znati koju lepezu ima onaj kome uplaćujes .
2017 01 30
Trebam pomoć , ako netko zna .. Trebam uplatiti novac na tekući račun preko opće uplatnice u pošti , ali ne znam što da upišem pod poziv na broj i"model" Za IBAN znam sve , ali ovo nemam pojma ...
2017 02 08
Ne plaćam tako ali sam imala sliku jedne .nista netreba samo IBAN koliko vidim
2017 02 08
1 2