Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ribice kucni ljubimci-pomoc

Jel neko od vas ima ili je imao ribice u akvariju za ljubimce,zanima me sta sve mi treba od rasvete,filtera koje ribice su najbolje, koliko cesto cistit akvarij Ako moze neko da mi pojasni malo,želim si nabavit par ribica😄
2017 01 30
koje želite toplovodne ili hladnovodne?
2017 01 30
Ne znam koje su bolje tu sam se dosla raspitati😄
2017 01 30
Akvaristika je malo skuplji hobi osim ako ne mislite na staklenu kuglu sa "zlatnom" ribicom. Prvo trebate znati koju veličinu akvarija hoćete (i imate gdje smjestiti) Po veličini/zapremini akvarija nabavljate ostalu opremu:grijač,filter,pumpu,,svjetlo, termometar,šljunak,biljke... A ribice,za početnike možda takozvane "živorotke".Čisti se mjenjanjem 1/3 vode jednom tjedno.Ima tu još puno bitnih sitnica na koje koje morate paziti da bi taj akvarij opstao.
2017 01 30
Hvala na pomoci
2017 01 30
da, ako želiš hladnovodne dosta ti je kugla u koju stavljaš ne prehladnu vodu, na sobnoj temperaturi, najbolje odstajalu jedan dan, kapi za otklanjanje metala iz vode (mislim da se tak zovu) i hrana koju stvarno duuugo imaš jer malo papaju :) ako bi išla u "toplovodne vode", eeee to je jaaako skupo :)
2017 01 31