Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Puko mi displey ://

> hanami: > Sumnjam da će ti raditi probleme, ali najveći je problem što si duže vrijeme bez mobitela. To zbilja može potrajati... > Napravi si bekap uređaja, svega što imaš na njemu. To već jesam,otišao mi je poslje Božića mobitel,pa me brat iznenadio sa novim mobitelom za poslužiti se,ali stvarno je za poslužiti,treba mi ovaj mj što je otišao jer je brz i svašta nešto :)
2017 01 31
> lorenaMil: > htjela sam ici popraviti mob prosle godine i rekli su mi da ce ga oni popravit u roku mjesec dana (ko vidio odmah radit jel) ali ako ustanove da je steta vasa krivica onda ce vam taj popravak masno naplatit..ja sam radije kupila drugi mob I ja razmišljam o novom mobitelu :)
2017 01 31
Ne mogu ti popraviti uređaj i naplatiti bez da su te upozorili na to unaprijed. To bi bilo kršenje zakona.
2017 01 31
Procedura je takva da prvo trebaju otvoriti uređaj, zatim naprave nekakav izvještaj po procjeni oštećenja - utvrde da li je nastalo nemarom kupca ili nije, utvrde koliko koštaju dijelovi itd. Onda te nazovu i ako ne spada pod garanciju pitaju te što želiš dalje - odustati ili prihvatiti popravak (i platiti ga jasno).
2017 01 31
Meni za razliveni ekran nisu uopće htjeli uzet u obzir garanciju jer je to moja krivica sto mi je pao ili sto god, tj. mogli su ga uzeti na popravak ali bih masno platila. Ali kad mi se gasio itd. promjenili su mi sve unutra i imala sam praktički novi uređaj, samo vani je bio stari :D
2017 01 31
Čujte, vi možete prihvatiti njihovo mišljenje (većina to i učini), ali i ne morate. Takvi sporovi bi se trebali rješavati nalazima Državnog inspektorata pa vam uvijek ostaje ta opcija. To, jasno, govorim pod uvjetom da zaista niste krivi za štetu. Mi smo imali situaciju s pekačem kruha pod garancijom, spekli smo kruh možda 5 puta. Jednom sam prilikom, dok sam ga čistila, primijetila pukotinu na plastičnom kućištu. S donje strane je oštećenje tako izgledalo kao da nam je pao na pod. Znali smo da nam nije magično pao, niti ga je itko drugi koristio bez našeg znanja, ali i da će servis teško povjerovati u tu (istinitu) priču. Na kraju je servis pristao popraviti pod garancijom - pretpostavljam da nismo bili jedini s tim problemom i da je naprosto bio loše složen pa popucao pod radom i vibracijom motora.
2017 01 31
1 2