Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KOLIKO DUGOO???

Pozdrav cure :) Imam pitanje. Koliko dugo cekate uplate?
2017 01 31
Ako je kupac stvarno zainteresiran za kupnju, meni uvijek uplate odmah drugi dan :)
2017 01 31
Ovisi. Ako uplati, čekam, ako ne, ne čekam. Pitaš kao da si se ovaj čas regala na MK :P .
2017 01 31
Tako se ponekada i osijecam :( haha ostavila sam podatke jednoj curi jos prosli ponedjeljak :/ i ne javlja se, a imam kupca za taj proizvod
2017 01 31
Pa prodaj dalje, ako nije uplatila od prošlog ponedjeljka onda ni neće. Samo joj pošalji poruku da je predmet prodan i bok.
2017 01 31
Ja imam slucaj da mi je zena uplatila novac al mi nikako nije poslala adresu na koju da joj posaljem odjecu.. Evo vec 3 dana, vidim da je tu, ali nema odgovora.
2017 01 31
Imala sam i ja jednu curu tako i skoro 10 dana sam cekala podatke :') A sto se tice cure kojoj sam podatke ostavila u pon, nema je tu od onda >.<
2017 01 31
Pa malo ti to bude bzvze jel da? Kao da me testira ili ne znam. Osjecam se glupo molit ju opet da mi posalje adresu jer ako njoj nije u cilju da plati i dobije to sta plati cim prije onda fakat.. Mozda grijesim.
2017 01 31
I meni se dogodilo da kupac uplati iznos nakon uzetih podataka a uopće ne ostavi svoju adresu za slanje. Ja naravno nisam provjeravala uplatu, a ispalo je da je uplata odavno sjela, a podataka za slanje niotkud!
2017 01 31
Sve ovisi od osobe do osobe. Neki uplate odmah isti ili sljedeći dan dok nekima treba po 3-4 dana. U svakom slučaju treba biti strpljiv :)
2017 01 31
Moji kupci su stvarno svi bili korektni,a stalnim kupcima čuvam koliko treba jer znam da će to biti sigurno. ;)
2017 01 31
Od prošlog ponedeljka? A imaš kupca? Ne bi čekala prošlih 5 dana!
2017 01 31
> FlyGirl5: > I meni se dogodilo da kupac uplati iznos nakon uzetih podataka a uopće ne ostavi svoju adresu za slanje. Ja naravno nisam provjeravala uplatu, a ispalo je da je uplata odavno sjela, a podataka za slanje niotkud! Jednom se to i meni dogodilo,ali javili su se na kraju nakon 5 dana! :)
2017 01 31
Po dogovoru, uvijek sve bude uredu. :")
2017 01 31
Prema dogovoru...nekad sam drzala rezevirano i do mjesec dana...a nekad cure uplate odmah...ljudi smo-dogovorimo se :D
2017 01 31
1 2