Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KOLIKO DUGOO???

Sve je stvar dogovora. Ako s nekim imam zaista ugodnu suradnju, nije mi problem pricekati 2tj, a i puno vise, ako smo makar jednom suradjivale i sve je proslo ok. Cim osjetim muljanje i zavlacenje, prodam prvom zainteresiranom. Iskrenost i samo iskrenost... to se osjeti i preko poruka 🙂
2017 02 01
ja se uvijek nastojim dogovoriti.... kupac mi kaže kad bi (i kako) uplatio... i poštujem to.... nastojim maksimalno izaći u susret i dogovoriti se.... ako je netko zainteresiran jako, a trenutno nije u mogućnosti, i tu volim izaći u susret.... sve je stvar dogovora, ali mislim da bi svakako bilo u redu da ti kaže kad... :")
2017 02 01
Ako ti nije na pocetku napisla da je cekas onda ja bi prodala dalje. Znala je da nece moci uplatiti dan poslje i morala je obavijestiti. Ljudi smo i dogovaramo se ali posto ima puno njih koji uzimaju podatke pa ne kraju ne uplate, takvo ponasenje je suvljivo. Ps. Moje misljene :/
2017 02 01
Pa to RobertaF, jedno je ako se dogovorimo, onda naravno pričekam kolko treba, ali ovak bez javljanja i dogovora... teraj dalje.
2017 02 01
Zašto vam je glupo komunicirati? Ljudi ponekad zaborave, desi se. Pitaš ljubazno kad će uplata, pitaš za adresu, jednostavno pitaš. Od čekanja nikad nikakve koristi, problem samo postaje veći. Tko pita ne skita. :D
2017 02 01
Ne radi se o tome da je glupo komunicirati, poslala sam curi 3 poruke i nista, a proslo 8 radnih dana, a nismo se ni dogovarale da ju sacekam ni nista, napisala je ostavite mi podatke i sutra uplatim i ja joj dan nakon toga napisem podatke i ona se zahvalila i od tada je nema
2017 02 01
Poslala si joj nakon toga 3 poruke na koje nije odgovorila, tu je sve jasno :|
2017 02 02
> TeaProdaja94: > Ne radi se o tome da je glupo komunicirati, poslala sam curi 3 poruke i nista, a proslo 8 radnih dana, a nismo se ni dogovarale da ju sacekam ni nista, napisala je ostavite mi podatke i sutra uplatim i ja joj dan nakon toga napisem podatke i ona se zahvalila i od tada je nema Nisi jedina koja je na temi spomenula komunikaciju, moj odgovor je bio općenit.
2017 02 03
1 2