Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Operacija nosa kod dr Ignatovski

Bok,da li koja ima iskustva s doktorom Ignatovski,tocnije operacijom nosa kod istog..na stranici njegove poliklinike nema bas puno slika
2017 02 01
Ja ti za nos mogu preporuciti doktoricu Gulic, zena stvarno zna znanje. Mojoj boljoj polovici je rjesavala tesku devijaciju septuma i estetsku korekciju nosa, jako dobro izvedeno plus sto je i sam oporavak trajao jako kratko.
2017 02 01
Hvala,pitam jer ima ponudu od-45%
2017 02 01
Imas na forum.hr temu o estetskim operacijama pa probaj tamo, vjerojatno ces prije dobiti informacije o bas tom doktoru.
2017 02 01
Bok,dr.Ignatovski odlično radi..Znam da je vrhunski stručnjak i konačni rezultati su super.. Nisam radila nos,nego nešto drugo,ali sam vidjela nosiće njegove.. Stručnost na stranu,jaaaako je neugodan u fizičkom kontaktu(što je meni smetalo osobno). Znači,grli,ljubi ,tepa -malo pretjerano :o Isto tako,za cijenu zahvata se možeš i cjenkati(neslužbeno)..pristaje i na manje nego je navedeno u cjeniku.. Sretno :)
2017 02 02
Hvala ti 😉
2017 02 02
Ja sam ga iza te Gulic morala jos dvaputa dodatno operirati. Nikako ne preporucam! Na drugoj mi je dva sata vadio komadice hrskavice iz okolnog tkiva, toliko o njoj i strucnosti.
2017 04 17
Vezano za dr. Ignatovskog, frendica i par njenih je bilo kod njega na nosu i grudima. Ima li jis tko iskustva sa tim dokt,jer i ja razm njemu ici?
2019 11 20
Pozdrav. Ima li netko da je u posljednje vrijeme bio na operaciji kod spomenutog doktora?
2021 09 12