Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ginekologija- Hiperplasia endometria , netko zna nešto pls ??

Valjda žena zna kad se se ....ala :') A mi bi sve da je trudna makar po Duhu...ajojjj
2017 02 02
> tratinchica123: > da je trudnoca to bi se vidjelo na uzv tj. sasvim dobro bi se vidjela posteljica i u 4. tj. > u petrovoj ca,ca125 i bilo koji ca marker vadenje krvi bez narucivanja i nalazi gorovi drugi dan u 4 tt se vidi gestacijska eventualno ili zumanjcana ali najčešće ni to kod kasnijih ovulacija .bitno da su napravljeni svi nalazi,i nadamo se svi najboljem
2017 02 02
> Majalike: > Valjda žena zna kad se se ....ala :') > A mi bi sve da je trudna makar po Duhu...ajojjj ja sam zapilala ...tvrda sam po pitanju ginekologije i mislim da sam najpametnija a zapravo se uvijek nadam da je trudnoća kad su ovakvi slučajevi u pitanju . <3 dva puta sam bila upravu isto endo bio debel. Ne zamjerite
2017 02 02
Cure javljam vam dobre vijesti. Jučer je nalaz markera Ca 125 pokazao vrijednost u referentnim granicama. Tako da nam je svima to veeliko olakšanje :) Sad nam samo preostaje biti strpljiv do rezultata Papa testa. :)
2017 02 08
super! bit će sve ok :-)
2017 02 08
Bravo, sve će bit ok. Javi dalje što je bilo.
2017 02 08
Fiju, čestitam ,:)
2017 02 08
Ufff olakšanje Sretno dalje ;)
2017 02 08
1 2