Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Imunitet savjet

Izbaci prerađenu hranu, idi na zrak, jedi voće i povrće, imaš eko proizvode u Lidlu po pristupačnim cijenama (ako ne ne možeš nabaviti domaće). Crni kim mi je pomogao definitivno, uzimala sam onaj od Matičnjaka. Meni nije pomoglo ni miješanje s medom već sam brzo nakon gutanja strusila čašu vode. No, nakon nekog vremena se navikneš. Nedavno sam probala zelenu magnu i bila mi je baš super, kao dok popiješ kavu, digne te.No, nisam ju koristila dugo pa ne bih davala preporuke. Ako ideš uzimati suplemente, onda Solgar ili Twinlab, NW i slični su blah...
2017 02 08
pratim
2017 02 08
Da li sam ja jedina koja obozava piti crni kim i okus mu je bozanstven,nesto najbolje sto sam probala. Ali zato ciklu cijedeni sok i svijezu nikako ne mogu ni piti ni jesti 😌😌
2017 02 09
Sok od cikle me redovito tjera na povraćanje, lakše mi popiti kim. :D Kim je super i za alergičare i sad bi bilo super da ga počnu uzimati pred proljeće i cvatnju.
2017 02 09
Supradyn i Immun 44
2017 02 09
Ekstrakt sjemenke grejpa :)
2017 02 09
> montenegro: > Da li sam ja jedina koja obozava piti crni kim i okus mu je bozanstven,nesto najbolje sto sam probala. > Ali zato ciklu cijedeni sok i svijezu nikako ne mogu ni piti ni jesti 😌😌 Nije baš da obožavam piti ulje crnog kima, ali mi uopće nema tako loš okus. Cijelo vrijeme se čudim prethodnim postovima gdje svi pišu da odmah nakon ulja uzimaju med, sok i sl. jer im je okus odvratan. Meni je okus OK i samo si popijem gutljaj vode...
2017 02 09
Meni nije okus toliko odvratan nego tekstura ulja. Masno, taj dio mi smeta. :D
2017 02 10
Limun, naranče, uglavnom puuuno vitamina C, đumbira, matična mliječ . Većina preparata koje u ljekarni prodaju kao "podizače " imuniteta nema utemeljene znanstvene dokaze o utjecaju na imunitet. Cesto su i neopravdano skupi. Naravno, vitamin C s dovoljnim udjelom u kapsulama neće odmoći!
2017 02 10
Agrumi, jogurt, bademi, pileća juha, crvena svježa paprika, ČEŠNJAK, brokule, kiwi, špinat, đumbir, suncokretove sjemenke i što više na svježi zrak.
2017 02 10
Ja imam zelenu magmu, ostalo mi je nešto više od pola tegle/kutije, pa ako nekome treba mogu poslikati. Meni se ne sviđa okus, pa sam odustala, iako su mi je bili nahvalili, ali ne mogu se natjerati. Lakše mi je jesti sirovo voće i povrće za imunitet.
2017 02 11
> zanaZG: > Ja imam zelenu magmu, ostalo mi je nešto više od pola tegle/kutije, pa ako nekome treba mogu poslikati. Meni se ne sviđa okus, pa sam odustala, iako su mi je bili nahvalili, ali ne mogu se natjerati. Lakše mi je jesti sirovo voće i povrće za imunitet. Zana, ja sam ju popila s nekim prirodnim sokom. :)
2017 02 12
Odlično za imunitet i za popraviti krvnu sliku su limun i češnjak....Odvratno je al zaista vrijedi...Prokuha se jedno 5 narezanih limuna na ploške i 16 režnja češnjaka 😷😷 Piti svako jutro na tašte malu čašicu ko za rakiju...Meni je bilo fuj,fuj,fuj al sam začepila nos i to progutala i odmah za tim popila čaj,sok il' nešto da maknem brzo okus iz usta... To se kuha kratko u 2 L vode i procijedi u jednu flašu i drži na hladnom mjestu... Pogledaj i na internetu baš ima raznih recepta s limunom i češnjakom za imunitet... Sretno i bljak 😂
2017 02 13
yogički recept je iscijeđen sok od pola limuna i deset puta više vode na to, svako jutro prije obroka osim toga, probaj lassi- jogurt ili kefir pomiješan s vodom pola-pola, promućkaj, ja koristim shaker za koktele :) ako možeš ikako nabaviti, jedi sjemenke indijske konoplje
2017 02 14
1 2