Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje Nike tenisice

Zanima me jedna stvar, ne želim objavljivati imena jer .... Kupio sam tenisice i podigao ih na Tisku da bi se nakon pola sata nošenja po kući tenisice raspale, tj. otpao je kompletan đon. Kontaktirao sam prodavačicu i ista mi je rekla, što je točno, da je ona meni poslala ispravne tenisice i da mi ne želi vratiti novce. Naglašavam da sam isti dan podigao tenisice i da su se tenisice raspale. Što napraviti u tome slučaju? Preboljeti 185,00 kn ili ...??
2017 02 09
hmm, ako kazes da su bile ispravne kad si ih dobio onda po meni tu nema puno pomoci. ipak nije ovo ducan da se uvazavaju reklamacije, niti ima garancije koliko ce proizvod trajati..pa makar to bio jedan dan :s ne znam sta da ti recem, osim da je to dobra volja prodavaca hoce li ti vratiti novac ili ne..ja bi osobno mozda vratila jer mi ne bi bilo drago da se nekom mom kupcu to desi. jel se moze zalijepiti?
2017 02 09
a sad opet nije mi jasno kakve su to nike tenisice da se raspadnu tako? original?
2017 02 09
A majko mila, pa kakve su to tenisice? Od papira? :o Stvarno nisu mali novci i bedasto bi bilo samo tak to preboljeti.
2017 02 09
Pa bilo je napisano i naslikano, izgledalo je kao original Nike. Opet kažem da ona kaže da ima račun ali je stariji od 6 mjeseci. Kada se prstima prođe po đonu, otpadaju dijelovi, kao da je ta spužva jako stara. Ne znam, po kritikama koje sam pročitao o njoj, jako je dobra i susretljiva djevojka ali ovo je jako čudno. Čak je predložila da se nađemo u njenom mjestu i da ih ona vidi i da će mi vratiti novce ako joj vratim onakve kakve su bile što je nemoguće. Ali to meni diže troškove za još 200,00 kn i što ako ne dođe? Ne znam što napraviti? Ne bih joj želio stvarati neprilike jer možda i nije kriva. A što ako je? Ako je znala da su tenisice stare i da će đon otpasti?
2017 02 09
Jel se džon onako mrvi pod prstima? To je od starosti i/ ili lošeg "skladištenja". Sjetit će se cure takve pi*darije koja je bila sa dječjim cipelicama, kupilica je video snimila i pokazala svi kako se to raspada. Njoj je prodavačica( isto sa puno pozitivnih ako me sjećanje dobro služi) vratila novce na kraju.
2017 02 09
> SaraKedavra: > Jel se džon onako mrvi pod prstima? To je od starosti i/ ili lošeg "skladištenja". > Sjetit će se cure takve pi*darije koja je bila sa dječjim cipelicama, kupilica je video snimila i pokazala svi kako se to raspada. Njoj je prodavačica( isto sa puno pozitivnih ako me sjećanje dobro služi) vratila novce na kraju. Baš sam i ja to htjela napisati ;)
2017 02 09
Greške se događaju... Ne mora se odmah osjećat krivom za to što se dogodilo, ali ja bih se na mjestu prodavača smatrala odgovornom i vratila novac+ptt.
2017 02 09
> gibo08: >Kupio sam tenisice i podigao ih na Tisku da bi se nakon pola sata nošenja po kući tenisice raspale, tj. otpao je kompletan đon. Ak nije problem, poslikaj i stavi slike da vidimo.
2017 02 09
Znaci imala sam slicnu situaciju no ja sam bila sa druge strane.. imala sam pak adidas tenisice koje su bile u naizgled odlicnom stanju no stajale su mi doma neko duze vrijeme.. kad sam ih poslikala i poslala sve je izgledalo super no kod kupca je đon puknuo sa jednim danom nosenja. Bas mi je bio šok kad je poslao slike no isti dan sam uplatila novce natrag sa isprikama.. i moje su bile original tako da nije do toga. Ocito su i te tenke koje ste kupili dugo stajale i bilo bi fer da vam se vrate novci ali eto cura sigurno vjeruje da su tenke 'cijele' poslane sto na kraju i jesu ali vrijeme je napravilo svoje od te gume pa su nenosive😕
2017 02 09
Ako ima račun neka ga slika pa ćeš vidjeti koliko su točno stare. Ako odbija, znaš koliko je sati
2017 02 09
> kvocka: > Greške se događaju... > Ne mora se odmah osjećat krivom za to što se dogodilo, ali ja bih se na mjestu prodavača smatrala odgovornom i vratila novac+ptt. slazem se
2017 02 09
Ne znam što da napraviš. Da sam ja prodavač, osjećala bi se odgovorno. Trebalo bi naglasiti starost materijala koji propadaju uslijed starosti, samo eto, malo ljudi uopće zna za to.
2017 02 09
Treba Vam vratiti novce, definitivo. Imala sam u prodaji prekrasne Bambijeve cizmice za dijete (nikada nosene ali stare cca 6-7g). Nasla kupca odmah i prije pakiranja ih probala "rastegnuti" na sve strane. Dobro da jesam jer se cijeli djon izmrvio i raspao.Vjerojatno nije prodavacica znala ali fer i korektno je da Vam izvrsi povrat.
2017 02 09
Hvala vam svima, najvjerojatnije ću djevojci vratiti tenisice da ona vidi što mi je prodala, opet kažem da možda i nije znala, a ona neka napravi kako hoće. Nisu prvi novci koje sam izgubio. Koliko sam dobrih i jeftinih stvari kupio na Krpicama i virtualno upoznao dobrih ljudi lakše ću preboljeti gubitak.
2017 02 09
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija