Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Kozmetički proizvodi - sniženja

Nisam našla ovakvu zajedničku temu, a ako se slažete ovdje bi mogle pisati o sniženim kozmetičkim proizvodima koje smo uočile u trgovinama. U obzir dolaze sva sniženja, akcije, gratis proizvodi, proizvodi koji izlaze iz asortimana, itd. Nekad nismo u mogućnosti pratiti svaku reklamu, katalog pa bi možda ovakva tema dobro došla. Tema nije namijenjena da netko reklamira svoju kozmetiku na profilu, pa bi bilo lijepo da takve obavijesti isključite :D Ako ste za, pišite, ako ne, obrisat ću temu :D
2017 02 16
Neke nijanse Lorealovih sjenila koja izlaze iz asortimana su u Dm-u u pola cijene, a ima i Essence maskara za volumen po 10kn (ako se nisu prodale, vidjeh ih prije par dana u zapruđskom Dm-u). :)
2017 02 16
Danijel Cosmet. u Petrinjskoj imaju 40% popusta za gotovinu, 30% na kartice na cjelokupni asortiman jer zatvaraju trgovinu i sele se na Trešnjevku.
2017 02 16
Ja kupila prekjučer Maybelline puder i maskaru u garden mallu..imali su vise nijansi pudera..
2017 02 16
maybelline nudes paleta sjenila i maybellinova maskara u kozmu za 150 kn :)
2017 02 16
> Meda81: > Neke nijanse Lorealovih sjenila koja izlaze iz asortimana su u Dm-u u pola cijene, a ima i Essence maskara za volumen po 10kn (ako se nisu prodale, vidjeh ih prije par dana u zapruđskom Dm-u). :) ja sam kupila tu za 10 kn i bolje da nisam kupila, užasna je :')
2017 02 17
> danijela227: > > Meda81: > > Neke nijanse Lorealovih sjenila koja izlaze iz asortimana su u Dm-u u pola cijene, a ima i Essence maskara za volumen po 10kn (ako se nisu prodale, vidjeh ih prije par dana u zapruđskom Dm-u). :) > ja sam kupila tu za 10 kn i bolje da nisam kupila, užasna je :') Ajjjaj! Ništa, stavit na Krpice za 20kn. :')
2017 02 18
> Meda81: > Neke nijanse Lorealovih sjenila koja izlaze iz asortimana su u Dm-u u pola cijene, a ima i Essence maskara za volumen po 10kn (ako se nisu prodale, vidjeh ih prije par dana u zapruđskom Dm-u). :) Essence ima dio proizvoda koji izlaze iz asortimana pa im je cijena 9.90kn. Sniženje još traje, ali je pitanje da li su proizvodi dostupni, tj. ako se nisu prodali. Među proizvodima je osim maskare, Bronze paleta sjenila, nekoliko nijansa lakova za nokte...
2017 02 20
U Plodinama su Nivea dezodoransi 10.99Kn. U dm-u na određene mirise je popust od 40% uz predočenje beauty kartice. U dm-u su na akciji 1+1 gratis Nivea kreme za lice - noćne i dnevne kreme, protiv bora (49.90kn).
2017 02 20
> Lunass: > U Plodinama su Nivea dezodoransi 10.99Kn. > U dm-u na određene mirise je popust od 40% uz predočenje beauty kartice. > U dm-u su na akciji 1+1 gratis Nivea kreme za lice - noćne i dnevne kreme, protiv bora (49.90kn). Super za kreme... taman mi trebaju. No, jedno upozorenje! Neki dan sam se baš u Dm-u zakačila za neke 1+1 proizvode (kreme i neke finije gelove za tuširanje)... pogledam rok, kad ono 3/2017. :( Svakako na to treba obratiti pozornost.
2017 02 20
> Meda81: > > danijela227: > > > Meda81: > > > Neke nijanse Lorealovih sjenila koja izlaze iz asortimana su u Dm-u u pola cijene, a ima i Essence maskara za volumen po 10kn (ako se nisu prodale, vidjeh ih prije par dana u zapruđskom Dm-u). :) > > ja sam kupila tu za 10 kn i bolje da nisam kupila, užasna je :') > Ajjjaj! Ništa, stavit na Krpice za 20kn. :') hahah ma šta 20 kn, više treba, treba se nešto zaradit :') ima u dm-u sad puno krema na akciji koje izlaze iz asortimana, ja sam kupila gle za umivanje od Bourjois za nekih 20 kn
2017 02 20