Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

> Springy: > Sa ovom curom je surađivala i moja frendica koja je već dugo na krpicama. Bila je isto neka zavrzlama oko torbe, ne sjećam se točno detalja. Mogu pitati, ali sigurno znam da joj je ovo drugi profil, već je blokirana na jednom. Sjećam se da je spominjala isto kao otvaračica teme , da je mnogo slatkorječiva dok ne proda a onda se stvari počmu okretati u nekom drugom smjeru ...možete kontaktirati adminku i pitati zbog čega je blokirana prvi put. Ako će vam to nešto pomoći ili značiti. opla! novi momenat.
2017 02 16
> mirnaz: > > Springy: > > Sa ovom curom je surađivala i moja frendica koja je već dugo na krpicama. Bila je isto neka zavrzlama oko torbe, ne sjećam se točno detalja. Mogu pitati, ali sigurno znam da joj je ovo drugi profil, već je blokirana na jednom. Sjećam se da je spominjala isto kao otvaračica teme , da je mnogo slatkorječiva dok ne proda a onda se stvari počmu okretati u nekom drugom smjeru ...možete kontaktirati adminku i pitati zbog čega je blokirana prvi put. Ako će vam to nešto pomoći ili značiti. > opla! novi momenat. Posve uobicajen scenarij. Springy povezi djevojke, otvaracicu teme i tvoju priju.
2017 02 16
Ovo je sad vec organizirani kriminal! Cure, povezite se i u akciju! Treba joj stat na kraj!
2017 02 17
A jeste neke....zena u late night shoppingu plocica i keramike, a vi tako :') :') :') A u cemu ce dovuc plocice doma ako ti vrati torbu, mislim stvarno :') Salu na stranu, odma ujutro pravac policije. Zena je ocito em prevarantica, em psihicki nestabilna.
2017 02 17
Springy, Molim vas pošaljite mi u inbox ime profila frendice ili joj pošaljite link ove teme sa zamolbom da mi se javi Ja sam isto imala osjećaj da je ženi koja me prevarila ovo već uhodani biznis..samo sam mislila da ide po APP sistemu i da u trenutku otkrivanja ipak popušta i radi povrat. Ne znam koliko joj se isplati zaje*avati sa mnom jer ja ne odustajem!
2017 02 17
I da odgovorim na ono kako nisam skužila. ....pod onim da mi je bila doma mislila sam ispred haustora, a budući da ja nisam vrebala njenu torbu nego se ona meni javila da bi ju ponudila za zamjenu i ne kužim se u razlike originala i fejka kod Jimmy Choo torbi (logično jer se ne bavim biznisom kojim se bavi prevarantica) nisam na prvu bila svjesna razlika koje bi mogao uočiti samo netko tko se s tim bavi., a šta da kažem, još sam uz to bila lakovjerna jer je dotična ostavila utisak ozbiljne i poštene osobe, što putem pisanih poruka prije primopredaje, što uživo, pogotovo jer je spominjala da i ona jako pazi na autentičnost stvari. Na takvoj vrsti torbe, šarenog printa s hrpom zlatnih ukrasa teško je zamijetiti da fali jedan od 6 ringova (četiri ukrasna i dva funkcionalna za kopčanje) Još sam bila u stisci sa vremenom, mužu pripremala rođendan, čekala dijete iz škole..Itd. Jbg dogodi se i velikim mahericama, a kud neće meni u svim tim okolnostima.
2017 02 17
ova je tek sad na CL.po ovome je trebala biti odavno.sjecam se slicne teme ako je to ta.isto je bila torba skupa u pitanju prodana pod stanje super a bila je ostecena i falila je glavna kopča na kojoj je logo.
2017 02 17
95 pozitivnih bez ijedne negativne?? Kako bilo kome bilo što vjerovati?
2017 02 17
Neee! Htjedoh ispraviti grešku i obrisala sam si post!😩 Uglavnom, kad je trebala iščupati torbu rekla je da može doći u bilo koje vrijeme jer radi za sebe po sistemu sam svoj šef. U registru Poslovna Hrvatska ne postoji vlasnik biznisa s njenim imenom. Ali nitko nije rekao da je biznis legalan! Bogami istina što reče! Unosan biznis vodi! Samo što je ulog puno veći nego kod j.d.o.o. spržit ću svaki atom snage da joj to dokažem!
2017 02 17
U bilo koje vrijeme osim kad je u Ikei! :') Ok. Smiješno je, da.
2017 02 17
> LolaZg: > Neee! Htjedoh ispraviti grešku i obrisala sam si post!😩 > Uglavnom, kad je trebala iščupati torbu rekla je da može doći u bilo koje vrijeme jer radi za sebe po sistemu sam svoj šef. > U registru Poslovna Hrvatska ne postoji vlasnik biznisa s njenim imenom. > Ali nitko nije rekao da je biznis legalan! > Bogami istina što reče! Unosan biznis vodi! > Samo što je ulog puno veći nego kod j.d.o.o. spržit ću svaki atom snage da joj to dokažem! S profilom kojeg je sara linkala je izjavila na forumu da je imala krojacku radnju pa se kuzi u stitcheve i originalnost bas jako.
2017 02 17
Zanimljivo da nije stavila tu svoju JC torbu na profil. Mislim da je znala da bi ljudi skužili da je fejk, a ja pretpostavljam da je nju isto netko nasanjkao i htjela je vratiti vrijednost koju je izgubila. A onda sam ja objavila da prodajem svoju torbu i da dolazi u obzir i zamjena polazeći od toga da većina ljudi nema takav novac i da ću je teško prodati, a ionako bih za te novce kupila drugu torbu jer mi ova dosadila...i eto njoj savršene prilike da utrapi svoju!
2017 02 17
Ili jednostavno nabavlja hrpe tih "vrhunskih" replika pa neke proda pod ono što i jesu, a neke utrapi.
2017 02 17
ne znam šta bih ti rekla, iskreno :/ S*anje samo takvo. Oštećena si fest...dala si joj lijepe prilike da si vratite te torbe, na tebi je da odlučiš želiš li joj dati priliku još sutra ili ćeš direkt u policiju.
2017 02 17
Mislim da ću u policiju! Ona nije napisala da će vratiti torbu u 12h, nego IZA 12h..a to je širok pojam. Ako bilo kad iza 12h javi da je došla vratiti stvari, ok nema problema, samo ju usmjerim u PP pa može tamo njima direktno vratiti i zamoliti da ipak ne ode prijava do suda.
2017 02 17
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12