Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

Svaka cast. Prisjest ce joj torba.
2017 02 17
Go LoLA Go :)
2017 02 17
Super. Bravo! Nego reci jel se gospodja Ana javila danas?
2017 02 17
Bravo 👏
2017 02 17
Doraos, Ima li kakav popratni tekst uz ovu torbu? Npr..."Prodajem vrhunsku repliku Jimmy Choo torbe od plastike koja glumi kožu pitona" Rafaela, gospođa Ana se javila, ali malo too late! Ima ona priča sa čobanom koji je dva dana zaredom seljane zvao i vikao Vuk! Vuk! Došli ljudi, a vuka nigdje! Treći dan dođe Vuk, a on opet zavapi za pomoć, ali ovaj put nitko nije došao. A isto tako onaj LOOP sistem (red obećanja..red laži..red agresive) mi je lagano dojadio pa kad je danas opet obećala da će vratiti torbu..nekako mi je izglednije bilo da će sad opet red laži prije nego da će održati obećanje. Tako da sam se umorila (danas sam preko tri sata bila u policiji) i neka sada oni malo razgovaraju s njom..sumnjam da će shopping u Ikei proći pod opravdan razlog za nevraćanje torbe u dogovoreno vrijeme.
2017 02 17
Lola, to su njezine privatne slike na Instagramu, ali joj je profil otkljucan. Ne pise nista takvo, ali je na ostalim slikama tagirala brand Jimmy Choo i oznacila njihov profil, iako nosi fejk torbu. :') Ima slika gdje nosi i LV torbu i Pradinu... Bas me zanima da li su torbe mozda i originali koje je upecala u zamjenama za svoje fejkove.
2017 02 17
Bas je pogledala na instagramu.Pa to udana zena i nije curetak.Da to nema nimalo pameti il srama boze boze....al da je opsjednuta markama bome je....
2017 02 17
Lola, neka si ti nju prijavila. Nije nista drugo ni zasluzila. Najvise mrzim prevaru i kradju a ana je napravila i jedno i drugo. Gle, ako si nesto ne mozes priustiti to ti nije izgovor da krades! A njoj je dobra torba vaznija od obraza! Sada neka objasnjava momcima u plavom!!!
2017 02 17
Ljudi moji, ja prvi put bila na Instagramu! Je li to uobičajeno?.,mislim da je 99% fotki na temu Ja..hm ja i opet malo Ja!? Ili je ona specijalni narcis? I ono..komentari.. ja sam sretna, evo sretna od glave do pete..da smijem se jer sam vesela i sretna! A na faci se vidi da je nesretna do bola! Sad kad sam vidjela te slike baš su u meni nekako izazvale osjećaj tuge. Pa ta žena nalazi privremeno zadovoljstvo (sreća je ipak druga malo teža kategorija) samo u torbama i krpama.
2017 02 17
Evo je i sa Balenciagom u punom sjaju. Ste primijetili da su torbe u prvom planu, zapravo ONA pa torbe...i svaka ide po principu sliku svoju ljubim. Fakat se žena voli.
2017 02 17
Bome, fina neka gospođa. Ko bi reko, kobili se nado.
2017 02 17
Jao, jao kad sam joj rekla da fali ring na torbi, rekla mi je da potražim u unutrašnjosti torbe jer je možda ispao (inače drugi isti takav ring na torbi s druge strane je krvnički zašerafljen) A sad vidim na slici na Instagramu iz 2015.g. da isto fali!!!
2017 02 17
> LolaZg: > Jao, jao kad sam joj rekla da fali ring na torbi, rekla mi je da potražim u unutrašnjosti torbe jer je možda ispao (inače drugi isti takav ring na torbi s druge strane je krvnički zašerafljen) > A sad vidim na slici na Instagramu iz 2015.g. da isto fali!!! Barunica Minhauzenka.
2017 02 17
Ono kad zviznes predmet slikanja, torbu, nasred ceste. Da skupis hracak zvaku govno il mokracu od pesa. Originalno, nema sta.
2017 02 17
Zalosno kako nekad obican predmet moze postati necija opsesija da je u stanju i krasti i varati. Njoj se zivot vrti doslovno oko torbi. S obzirom i na ostale slike, jos je zalosnije da starija zena ima bolesnu patnju od marki i brendova. Drugo je imati skupu odjecu i torbe, moci si to priustiti, tko ima neka kupuje. Svi bi, logicno. Ali imati potrebu to isticati, stavljati u fokus u smislu "evo vidite sto nosim" je ozbiljan psiholoski problem. Nosila bi i ja Dior i Versace, ali zbog sebe, jer volim i zelim, ali sigurno te predmete ne bi isticala u svakoj fotografiji, okretala torbu dok se slikam u ogledalu da se slucajno ne zaboravi vidjeti da na torbi pise Dior. Meni je to sve tako zalosno.
2017 02 17
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12