Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

Evo mene želudac boli i ne mogu spavati, a ona negdje već odavno slini po jastuku i sanja koji će si sutra outfit odabrati uz novu torbu! 😞
2017 02 17
A ti fino ujutro izaberi neku dobru torbu i cizmu, original dakako, za setnju do murje. Ozbiljno.
2017 02 17
Čule smo se preko boxa! Iskreno se nadam, da će ju se maknuti ili bar upozoriti ostale na nju.
2017 02 17
> LolaZg: > Zanimljivo da nije stavila tu svoju JC torbu na profil. Vjerojtno nije stavila jer je mislila da ce proc pod original .evo mene bi zeznula,i vjerojatno nebi isla provjeravati autentičnost .
2017 02 17
Cure..prijavila sam ju!!!😀 Rekla je da meni neće dati račun na uvid i da se nema što meni opravdavati i dokazivati. Evo nek se sad opravdava policiji i neka tamo dokazuje originalnost torbe! 😂 Tako da ova sigurno više neće moći na ovakav način varati!! Jedna manje! Prije nego sam danas otišla na policiju, saznala sam da je još jednoj curi prodala za 3000 kn fejk torbu, također s nedostacima, zavlačila neko vrijeme i obećavala, a onda nestala. Biće da namjerno uvali s nedostatkom i dok se ti boriš s tim možeš li preć preko toga ili ne, zapravo zaboraviš razmišljati o autentičnosti predmeta. Zgodna taktika..ha??
2017 02 17
Bravo Lola, svaka čast!! A pazi žensku, nema se tebi šta opravdavati i dokazivati, a uvalila ti fejk!! :') Pa baš se tebi i treba opravdavati, nego kome...
2017 02 17
Sretno Lola!!!
2017 02 17
> LolaZg: > Cure..prijavila sam ju!!!😀 > Rekla je da meni neće dati račun na uvid i da se nema što meni opravdavati i dokazivati. > Evo nek se sad opravdava policiji i neka tamo dokazuje originalnost torbe! 😂 > Tako da ova sigurno više neće moći na ovakav način varati!! Jedna manje! > Prije nego sam danas otišla na policiju, saznala sam da je još jednoj curi prodala za 3000 kn fejk torbu, također s nedostacima, zavlačila neko vrijeme i obećavala, a onda nestala. > Biće da namjerno uvali s nedostatkom i dok se ti boriš s tim možeš li preć preko toga ili ne, zapravo zaboraviš razmišljati o autentičnosti predmeta. Zgodna taktika..ha?? bilo bi sjajno da i ta cura podnese prijavu. tebi svaka cast. stvarno!
2017 02 17
Naklon do poda... za hrabrost... reci sto vele na policiji ... zaprime , sastave zapisnik ...
2017 02 17
Sastave zapisnik s tim da ih uopće ne interesira tko je kome što rekao, pisao..Itd. Samo činjenice; 1. Zamjena skupih torbi (kažeš marku, vrijednost, opišeš) 2. Tvoja original, njena nije (opišeš kako si to utvrdio) 3. Oštećen si - osoba koja te oštetila nije izvršila povrat 4. Daš sve podatke koje imaš ( ime, prezime, adresu, mob, fotke osobe ako imaš - ja imam) i opišeš osobu (fizički izgled, procjena dobi..) Ja sam još dodala da mi je prijetila (imam SMS) tako da sam s te strane mirna usudi li mi se praviti kakve probleme Prijava instantno ide na državno odvjetništvo te nakon toga ju idu posjetiti doma.
2017 02 17
brao
2017 02 17
Hihihi! Na krivu se namjerila! 😄
2017 02 17
> LolaZg: > Cure..prijavila sam ju!!!😀 > Rekla je da meni neće dati račun na uvid i da se nema što meni opravdavati i dokazivati. > Evo nek se sad opravdava policiji i neka tamo dokazuje originalnost torbe! 😂 > Tako da ova sigurno više neće moći na ovakav način varati!! Jedna manje! > Prije nego sam danas otišla na policiju, saznala sam da je još jednoj curi prodala za 3000 kn fejk torbu, također s nedostacima, zavlačila neko vrijeme i obećavala, a onda nestala. > Biće da namjerno uvali s nedostatkom i dok se ti boriš s tim možeš li preć preko toga ili ne, zapravo zaboraviš razmišljati o autentičnosti predmeta. Zgodna taktika..ha?? Zamisli mustre!!! Sretno Lola,i da sve završi u tvoju korist
2017 02 17
Oooo bravo Lola, svaka čast! Sad će gospođa na jedan ugodni razgovor u policiju, valjda će naći vremena između biranja pločica i Ikee. I toplo se nadam da će i drugi ovo čitati da shvate da nije neki problem prijaviti prevaru policiji.
2017 02 17
Nice. Vrlo jednostavno.
2017 02 17
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 12