Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica Mavia123!! VAŽNO!

> Ivvaa0707: > > Nensi1506: > > > Ivvaa0707: > > > to je to onda, ima više profila, sad samo da nam se barem skupiti!! ne tjesi me trenutno nista jer je moje ime danas obasjano svima. Tesko je to.. a njoj bolje da ne dodem. ili ne posaljem nekoga. nije bed > > Nemojte se spuštat na njezinu razinu, znam da ste ljuta, ali sad znate sve. Nemojte prijetiti da ćete joj doći doma i tako ...zbog vas govorim... > > Odigrajte to pametno, sigurno će je zaboljeti kada joj se ime bude svugdje potezalo, a i kad joj okolina sazna šta je napravila. > > Vi ste pametnija od nje, sve će joj se vratiti, a vi ćete imati čist obraz. > Istina Nensi, sad u ovom stanju svašta bi mogla reći, ali nisam takva. I ovo mi je veliki šamar i udarac. Odigrat ću to, kako god znam.. Vjerujem da niste. Sigurno i polako. Sve će se srediti. Već imate veliku podršku.
2017 03 01
> Nensi1506: > > Ivvaa0707: > > > Nensi1506: > > > > Ivvaa0707: > > > > to je to onda, ima više profila, sad samo da nam se barem skupiti!! ne tjesi me trenutno nista jer je moje ime danas obasjano svima. Tesko je to.. a njoj bolje da ne dodem. ili ne posaljem nekoga. nije bed > > > Nemojte se spuštat na njezinu razinu, znam da ste ljuta, ali sad znate sve. Nemojte prijetiti da ćete joj doći doma i tako ...zbog vas govorim... > > > Odigrajte to pametno, sigurno će je zaboljeti kada joj se ime bude svugdje potezalo, a i kad joj okolina sazna šta je napravila. > > > Vi ste pametnija od nje, sve će joj se vratiti, a vi ćete imati čist obraz. > > Istina Nensi, sad u ovom stanju svašta bi mogla reći, ali nisam takva. I ovo mi je veliki šamar i udarac. Odigrat ću to, kako god znam.. > Vjerujem da niste. Sigurno i polako. Sve će se srediti. Već imate veliku podršku. HVALA Vam od srca!!!
2017 03 01
Prevaranti s CL nisu naši klijenti pa ne znam kako se ovaj zakon odnosi na zaštitu njihovih osobnih podataka, naročito jer se oni ne prikupljaju u svrhu istraživanja već zbog činjenice da su te osobe prevaranti i nastoje se zaštititi drugi ljudi/kupci od njih i svoje osobne podatke dostavili su u svrhu prevare. Vjerujem da je CL dobar i pametan potez. Zloupotrebe osobnih podataka bilo je i bit će, situacija u kojoj se otvaračica teme našla nije nerješiva, i nije "lijek" protiv toga da ne postoji Crna Lista, već je lijek prijava policiji zbog krađe i zloupotrebe osobnih podataka. Da Medina nema potrebu/običaj krast robu/novce/identitete - e onda ne bi došlo do ove situacije. Nadam se da joj slijedi prijava.
2017 03 02
Murja ne radi svoj posao jer nije vidovita, moje dame. Isto je, necete vjerovati, i sa sudovima. Ako nitko nije digao slusalicu i nazvao murju, kamoli otisao tamo sa svojim problemom, wtf? Lijepo je sto svi borbeno krenu, a onda slegnu ramenima uz zakljucak "sreca njena da joj nisam dosla tamo". Je. Bile su sve na pola puta, ma sta pola, zadnjih 10m od kuce lopova kad su se predomislile i spasile lopovu goli zivot. Mudantini se eno gace joj se tresu na tom Gradilistu, ako ih uopce ima, ukradene se ne broje. Eno radja djecu i krade ljudima krpe po rvackoj. Sto je vama eksuli jbn olakotna okolnost. Ako prijavite.Al eto. Ako. A sad Ajmo malo o murji sudu i drzavi. Kme.
2017 03 02
ajme. ali ono ajme, ajme, ajme, pregrozno! sad razmišljam koliko ljudi ovdje raspolaže mojim osobnim podacima i na koje sve načine ih mogu koristiti, prođe me jeza. ovo zbilja morate prijaviti.
2017 03 02
> mirnaz: > ajme. ali ono ajme, ajme, ajme, pregrozno! sad razmišljam koliko ljudi ovdje raspolaže mojim osobnim podacima i na koje sve načine ih mogu koristiti, prođe me jeza. ovo zbilja morate prijaviti. Egzekli. To je zrelo za samo takvu prijavu. Po kojoj murja itekako postupa. Ne iz paranoje di sta ko i kako s tudjim podacima izvodi. Iz principa. Ovakve isprike za ljudski rod itekako treaju fasovat za ovakve svoje ideje.
2017 03 02
a ideje su bolesne, ne vrijedi za ovo ni isprika ni nista. Ucinjeno, odgovarat ce.. iako kao i ja mogu dobit prijavu.. samo ne znam na koju foru i za sta, no dobro..
2017 03 02
> sunce777: > Upravo radi zaštite poštenih prodavatelja/kupaca, crne i ine liste se moraju ukloniti, a o temama u kojima se objavljuju osobni podatci neću ni pričati. Ti nisi ovak baš normalna, jel da?
2017 03 02
> SaraKedavra: > > sunce777: > > Upravo radi zaštite poštenih prodavatelja/kupaca, crne i ine liste se moraju ukloniti, a o temama u kojima se objavljuju osobni podatci neću ni pričati. > Ti nisi ovak baš normalna, jel da? čoeče, koja izjava. Cl bi trebalo ukinuti zbog zaštite podataka prevarantica???? a u 3pm.
2017 03 02
a no, no, mirnice, treba je ukinuti zbog zaštite **poštenih** prodavača i kupaca! :')
2017 03 02
> SaraKedavra: > > sunce777: > > Upravo radi zaštite poštenih prodavatelja/kupaca, crne i ine liste se moraju ukloniti, a o temama u kojima se objavljuju osobni podatci neću ni pričati. > Ti nisi ovak baš normalna, jel da? :') :*
2017 03 02
> SaraKedavra: > a no, no, mirnice, treba je ukinuti zbog zaštite **poštenih** prodavača i kupaca! :') ova kao da radi u kolindinom uredu za odnose s javnošću.
2017 03 02
> mirnaz: > > SaraKedavra: > > a no, no, mirnice, treba je ukinuti zbog zaštite **poštenih** prodavača i kupaca! :') > ova kao da radi u kolindinom uredu za odnose s javnošću. Ili josipovicevom. Ae ;
2017 03 02
> cipelitza: > > mirnaz: > > > SaraKedavra: > > > a no, no, mirnice, treba je ukinuti zbog zaštite **poštenih** prodavača i kupaca! :') > > ova kao da radi u kolindinom uredu za odnose s javnošću. > Ili josipovicevom. Ae ; ima obećavajuću karijeru u politici.
2017 03 02
> mirnaz: > > cipelitza: > > > mirnaz: > > > > SaraKedavra: > > > > a no, no, mirnice, treba je ukinuti zbog zaštite **poštenih** prodavača i kupaca! :') > > > ova kao da radi u kolindinom uredu za odnose s javnošću. > > Ili josipovicevom. Ae ; > ima obećavajuću karijeru u politici. Nista bez bar 15 g radnog iskustva u pr-u :')
2017 03 02