Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica Mavia123!! VAŽNO!

> mirnaz: > > SaraKedavra: > > a no, no, mirnice, treba je ukinuti zbog zaštite **poštenih** prodavača i kupaca! :') > ova kao da radi u kolindinom uredu za odnose s javnošću. :') :') :') :') :')
2017 03 02
A sad se dotična ispričava po fb stranicama Ivi što joj je ukrala identitet 🙄 da..
2017 03 02
> NikaLuce: > A sad se dotična ispričava po fb stranicama Ivi što joj je ukrala identitet 🙄 da.. Aaaaaaaaaaaaaa Imal ganutih?
2017 03 02
E stvarno se svasta dogada ovdje,same prevare,kad sam se uclanila ovdje bas sam bila ushicena,rekoh super stvari za malo novaca,a kad sam krenula kupovati,nisam mogla vjerovati da djevojke prodaju isfucanu odjecu,smrdljivu od stajanja,mene bi bilo sramota to uopce staviti...tenisice za djecu koma,dode mi na adresu i najradije bih plakala,veselis se dolasku odjece i obuce,kad ono djete samo po dvoristu nosi tenisisce jer nisu za nista drugo....ovo je nevezano uz ovu temu al vjerujem da je i ova gospoda jako razocarana sa svime....zene ne poznaju granice,valjda bi htjele zavaljati svakoga za par kuna.... a naravno i oblatiti...
2017 03 02
KAO ispricala se, a blokirala me i cak su mi provalili i na privatni i na prodajni fejs.. Neka, ja sam sve screenshot i ide na posebni stik. Sad cemo vidjet tko ce koga molit i tko ce kome sta ovako napravit. Njen muz mene kao preko neke cure moli da nista ne radim i ne poduzimam. Sad nek moli mamu svoju. Ne mora nista biti odma, biti ce u tisini kad se najmanje budu nadali. Jebote i ljudi i sve. Jbt
2017 03 03
Zasto ne odete na policiju prijavit to
2017 03 03
Cekaj, netko okolo koristi tvoje osobne podatke u svrhu prevare, provali ti u privatni i poslovni fejs, tako si bar napisala. A ti ces u tisini cekat sta? Mislim, ne znam sta bi rekla. Ja bi bila vec davno na policiji a ne tulila i dalje ovde po forumu i ne poduzimala nista. Pa ja vas zenske stvarno ne razumin.
2017 03 03
Da, upravo zbog ovoga što se dogodilo, pokušajte se staviti u njenu poziciju, bilo je pitanje vremena kada će se zlouporaba tih lista dogoditi. Javno objavljivanje tuđih osobnih podataka većini prevarenih nije vratilo novac/artikl. Da, zakon funkcionira u praksi, problem je što se rijetko tko odluči poduzeti pravne korake. Sve redom "vidjela" (ne u novinama).
2017 03 03
niti s kz-om
2017 03 03
> SaraKedavra: > > sunce777: > > Upravo radi zaštite poštenih prodavatelja/kupaca, crne i ine liste se moraju ukloniti, a o temama u kojima se objavljuju osobni podatci neću ni pričati. > Ti nisi ovak baš normalna, jel da? Pa, ako sebe smatraš normalnom onda nisam :*
2017 03 03
Istina, liste većini ne služe da se vrate novci jer dok dođemo do crne liste, prevaranti su već imali x prilika za povrat novaca i očito i dalje ustraju u prevari. Služe da se ljudi informiraju u budućim suradnjama, tj. kao prevencija prevare. Služi i da se prevareni okupe zbog zajedničke prijave, tj. kao motivacija, a bog zna da nam toga u društvu fali. Ja ne sporim zakon, samo je pitanje tumačenja toga što je osobni podatak (tj. podatak s kojim se osoba može nedvojbeno identificirati). Gdje je granica?
2017 03 03
> cipelitza: > > mirnaz: > > > cipelitza: > > > > mirnaz: > > > > > SaraKedavra: > > > > > a no, no, mirnice, treba je ukinuti zbog zaštite **poštenih** prodavača i kupaca! :') > > > > ova kao da radi u kolindinom uredu za odnose s javnošću. > > > Ili josipovicevom. Ae ; > > ima obećavajuću karijeru u politici. > Nista bez bar 15 g radnog iskustva u pr-u :') woow je li to bolje od B.a.B.e.? ahahaha curke drage, hvala lijepa! Nemirnu nisam primjetila, a KedravaSara i Cipelica malo malo iskaču iz paštete, pa jeste vi dežurne tu, da li vam plaćaju prekovremene? žao mi je ove djevojke, otvorila je temu pa budite fer jer ne znam kako joj na ovaj način pomažete
2017 03 03
Crne liste su tu s razlogom. Ne znam nikoga tko se bezrazlozno tamo nasao, a da je tamo i ostao. I cure na fejsu, isto tako kao i cure ovdje, znaju dobro doc do uzroka problema, tj. pravog krivca. A sta se tice osobnih podataka, tko god prodaje na internetu i daje podatke za uplatu mora biti svjestan i rizika i to je to. Kome ne odgovara, neka se okani prodaje ili prakticira iskljucivo primopredaju i gotovo. Cim svoje podatke nekome das, sam ih cinis javnima, jer te na to nitko ne prisiljava, niti je strana kojoj su ti isti podaci dati duzna te podatke drzati tajnima. Potencijalna stetnost ikakvog uklanjanja crnih lista daleko nadmasuje moguci rizik koristenja icijih podataka. Jedno sta je steta sta ljudi ne provjeravaju crne liste prije uplata pa jos uvik pojedini nasjednu i budu prevareni.
2017 03 03
Razumijem da si povezala davanje podataka prevaranata za crnu listu i davanje podataka krivih osoba na crnu listu, no to je iznimka i brisanje crne liste bi pogoršalo stvar. Uvijek su mogući slučajevi krađe identiteta i oni se moraju prijaviti policiji. To je to, nema daljnje filozofije... Jednostavno prijaviš krivca, osobu koja ti je naštetila, i ne tražiš brisanje svih lista prevaranata da se netko ne bi tamo zabunom našao.
2017 03 03
Napisala sam da cu odraditi njima u tisini, necu tu objavljivat sta radim i sta cu napraviti jer svatko ima nekog tko ce mu screenshot napraviti ili ce madam napraviti novi profil pa ovo citat. Svakako poduzimam nesto, ali zbog sebe necu otkrivati sto tocno da ne bi doticna bila upucena u moje radnje. Ovaj put cu ja bit pametnija.. Imam dovoljno dokaza i savjeta od vas svih, pa eto.. Nije da ne radim nista..
2017 03 03