Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica Mavia123!! VAŽNO!

Ovako ide moja priča koja mi je priredila problem, na bazi davanja mojih podataka drugoj korisnici bez mog znanja!Dotična je zatražila torbu od mene, koja je bila u vrijednosti od 120kn. Nakon natezanja od 4 dana uopće da mi odgovori kad mi misli odgovoriti i uopće uplatiti zatražen robu, javi se i kao uplatila je u pošti oko 7 sutra će biti na računu (što nije bilo istzina). Da bi na kraju mi trebala njena sestra uplatiti iznos, i još mi kaže 65kn ću vam ja uplatiti a sestra 65kn još . Svatko normalan tko zna računati da je to 130kn i ne štima dogovorenoj cifri od 120kn. Dalje, pošalje mi sliku uplate s neta (slikano mobitelom) kao da je uplaćeno i da je sestra ipak uplatila 115kn, i dala mi je adresu za slanje od njenog muža.
2017 03 01
Bila sam ljuta kad sam vidjela da je uplatila 115 i napisala mi je to će ti biti dovoljno za slanje, pošalji mi prioritetno. SVA SREĆA, pa sam poslala preporučeno prioritetno i imam dokaz o slanju. Da bi me danas 12 dana poslije dočekao ŠOK. Objavljena sam na svim mogućim grupama imenom i prezimenom i mojim gradom navedenim kojem živim, da sam prevarila Gđu Marijanu Z. jer mi je uplatila novce a robu dobila nije.! Prvo u nevjerici kažem kolegici koja mi je javila da nemam pojma o čemu priča, kasnije se sjetim uplate od SESTRE i tu mi sve bude jasno. Korisnica MAVIA123 ili Medina Pezerovic je mene iskoristila kao poštara, Marijani je obećala robu, Marijana misli da ima pravi račun i meni uplati novac za narudžbu, a Medina je dobila svoju torbu, a Marijana ostala visit u zraku. Šokirana sam jer nisam ni kriva ni dužna, našla se u središtu prevare, i moje ime je okaljano, gdje su čitali ljudi koji me znaju, i ne znaju. Pljuvali me i slično. Ne mogu shvatiti što ti može doći u glavu tako nešto raditi?! Tu sam dugo i nikada mi se ovo nije dogodilo, ne znam šta da radim. Čula sam se mobitelom i sve riješila gđi Marijani koja je također ostala šokirana i shvatila o čemu je riječ, te obrisala objave i napisala javne isprike. Zamolila bi ADMINA da malo uđe u kontakte, jer ima više profila, i možda nisam jedina. Ne želim ispriku od dotične, jer mi to ne vrijedi, kad je za mene danas čulo 50000 ljudi. Ako netko ima savjet ili isti problem, neka se javi. Sve se vraća, sve se plaća!
2017 03 01
Svašta!
2017 03 01
> Majalike: > Svašta! što reći.......
2017 03 01
Ako sam dobro shvatila, ovo je nova vrsta prevare u trokut. Cura xy pita vas za torbu, i vi (recimo samo Iva) joj dajete podatke, a nju neka treća osoba pita za nešto njezino, i ona njoj da vaše podatke. Treća osoba vama uplaćuje, a prevarantica dobije torbu. I ta treća osoba misli da ste vi prevarant jer niste pislali torbu, a ona ima vaše podatke. E to je snalažljivost nove vrste. Da se treća osoba nije bunila, ovo bi bio idealan lopovluk. Nadam se da će se riješiti ova trokut prijevara. Mislim da će vam cure ovdje savjetovati javni "linč" (sada vi i ta treća cura blatite nju po društvenim mrežama), i obavezno objavu podataka na crnoj listi.
2017 03 01
> Nensi1506: > Ako sam dobro shvatila, ovo je noca vrsta prevare u trokut. > Cura xy pita vas za torbu, i vi (recimo samo Iva) joj dajete podatke, a nju neka treća osoba pita za nešto njezino, i ona njoj da vaše podatke. Treća osoba vama uplaćuje, a prevarantica dobije torbu. I ta treća osoba misli da ste vi prevarant jer niste pislali torbu, a ona ima vaše podatke. > E to je snalažljivost nove vrste. > Da se treća osoba nije bunila, ovo bi bio idealan lopovluk. > Nadam se da će se riješiti ova trokut prijevara. > Mislim da će vam cure ovdje savjetovati javni "linč" i crnu listu. A vas dvije prevarene sad nju blatite ovdje i po društvenim mrežsma, jer samo tako će joj se vratiti Upravo tako!!!! Dobit će javi linč, i policiju, i dolazak mene njenoj kući ako treba! Da mi je ovo priredila ne mogu vjerovat! Da me ljudi čudno gledaju!!!! Pa nije to ono, nisam odigrala eurojackpot pa ko ga j*** !! Ovo mi je javna sramota. UŽAS!!
2017 03 01
Nije to ništa novo. Jeste li i na crnoj listi na krpicama?
2017 03 01
> hanami: > Nije to ništa novo. > Jeste li i na crnoj listi na krpicama? Ja nisam, jer nisam nikada nikoga prevarila. Koliko znam nije me ni ona stavila. A gđa Marijana znači treća osoba, ona je po fejsu pisala pa je na kraju obrisala kad smo se čule i shvatile.
2017 03 01
to je to onda, ima više profila, sad samo da nam se barem skupiti!! ne tjesi me trenutno nista jer je moje ime danas obasjano svima. Tesko je to.. a njoj bolje da ne dodem. ili ne posaljem nekoga. nije bed
2017 03 01
Medina je na CL već, broj 243. I na fejsu ih je ispremuljala gro, njen muž je navodno uplatio novce. Vidjeh objavu s njom na CL za sve. Iva, probaj se javiti na fejsu ljudima koji su razvukli tvoje ime da obrišu te objave, sa linkom ove teme i objašnjenjem.
2017 03 01
> Ivvaa0707: > to je to onda, ima više profila, sad samo da nam se barem skupiti!! ne tjesi me trenutno nista jer je moje ime danas obasjano svima. Tesko je to.. a njoj bolje da ne dodem. ili ne posaljem nekoga. nije bed Nemojte se spuštat na njezinu razinu, znam da ste ljuta, ali sad znate sve. Nemojte prijetiti da ćete joj doći doma i tako ...zbog vas govorim... Odigrajte to pametno, sigurno će je zaboljeti kada joj se ime bude svugdje potezalo, a i kad joj okolina sazna šta je napravila. Vi ste pametnija od nje, sve će joj se vratiti, a vi ćete imati čist obraz.
2017 03 01
Pa ta Marijana je navodno obrisala sve što je napisala i dala javnu ispriku, ali ni to ne vrijedi kad ju nisu vidjeli svi u istom tonu kao kad me blatila. Ali napravit cu profil i stavit je na sve zive liste!! ovo nije normalno!
2017 03 01
> Nensi1506: > > Ivvaa0707: > > to je to onda, ima više profila, sad samo da nam se barem skupiti!! ne tjesi me trenutno nista jer je moje ime danas obasjano svima. Tesko je to.. a njoj bolje da ne dodem. ili ne posaljem nekoga. nije bed > Nemojte se spuštat na njezinu razinu, znam da ste ljuta, ali sad znate sve. Nemojte prijetiti da ćete joj doći doma i tako ...zbog vas govorim... > Odigrajte to pametno, sigurno će je zaboljeti kada joj se ime bude svugdje potezalo, a i kad joj okolina sazna šta je napravila. > Vi ste pametnija od nje, sve će joj se vratiti, a vi ćete imati čist obraz. Istina Nensi, sad u ovom stanju svašta bi mogla reći, ali nisam takva. I ovo mi je veliki šamar i udarac. Odigrat ću to, kako god znam..
2017 03 01
Nema veze šta ton nije isti, vidjet će to ljudi svejedno! Ako vidiš negdje tu objavu, javi se, objasni, shvatit će...a i znaš kak to na fejsu ide, pročuje se odmah šta je ova napravila i koga je s*ebala.
2017 03 01
da, znam, uvijek sam čitala što se drugima događa i nisam se nikada mogla zamisliti u takvoj situaciji, a gle ovo.. show program!!
2017 03 01
1 2 3 4