Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica Mavia123!! VAŽNO!

Iva, i bolje da ne pišeš po forumu ni nigdje, sigurno je sigurno. Svaka čast što pokrećeš nešto, nemoj odustati i svu sreću želim! :") a ti, sunčica, imaš nešto protiv B.a.B.a., udruge koja se bori za ženska prava? Ajde, budi dobra samaritanka, pa poruši sve crne liste( nemoj na FB zaboraviti, bez obzira što su prevarene od ove medene medine dobile novce natrag isključivo zbog grupe CL za sve). Zapravo, ponudi pravnu i moralnu podršku svim prevarantima. Usput im i uplati bar za kavu.
2017 03 03
> SaraKedavra: > Iva, i bolje da ne pišeš po forumu ni nigdje, sigurno je sigurno. Svaka čast što pokrećeš nešto, nemoj odustati i svu sreću želim! :") > a ti, sunčica, imaš nešto protiv B.a.B.a., udruge koja se bori za ženska prava? > Ajde, budi dobra samaritanka, pa poruši sve crne liste( nemoj na FB zaboraviti, bez obzira što su prevarene od ove medene medine dobile novce natrag isključivo zbog grupe CL za sve). Zapravo, ponudi pravnu i moralnu podršku svim prevarantima. Usput im i uplati bar za kavu. Hvala SaraKedavra , ne odustajem u inat :)
2017 03 03
> kvocka: > Razumijem da si povezala davanje podataka prevaranata za crnu listu i davanje podataka krivih osoba na crnu listu, no to je iznimka i brisanje crne liste bi pogoršalo stvar. Uvijek su mogući slučajevi krađe identiteta i oni se moraju prijaviti policiji. > To je to, nema daljnje filozofije... Jednostavno prijaviš krivca, osobu koja ti je naštetila, i ne tražiš brisanje svih lista prevaranata da se netko ne bi tamo zabunom našao. Ti ne razumiješ, niti sam ja išta povezala, ti filozofiraš, a ovo što sam navela u prethodnim postovima nema veze s filozofijom, meni ne trebaš objašnjavati, stvarno ne trebaš. Ja ovdje uopće ne štitim krivce i sve rečeno je bilo u dobroj namjeri, žao mi je što ne razumiješ, ali kad pročitaš s razumijevanjem ono što si postala, bit će ti jasno, barem taj čl. (obrati pažnju i na "isključivo" i koliko se puta spominje "zakon" - što znači i neki drugi zakon/i).
2017 03 03
Arogantan komentar? Pa što bih ja trebala reći na komentare mojih postova. Uopće se ne obraćam s visoka. Ako tako osjećaš oprosti. Razjašnjavala sam dovoljno. Svako ti dobro i živjela!
2017 03 03
> sunce777: > Arogantan komentar? Pa što bih ja trebala reći na komentare mojih postova. Uopće se ne obraćam s visoka. Ako tako osjećaš oprosti. Razjašnjavala sam dovoljno. Svako ti dobro i živjela! Pa možeš odgovoriti bez "drago mi je da si skočila sebi u usta" i objašnjavanja točki i crtica kao da sam djetešce. I da objasniš zašto skloniti crnu listu kad ona služi za zaštitu i prevenciju novih krađa. Osobno ti nisam komentirala ništa ružno niti podržavam posprdne komentare.
2017 03 03
1 2 3 4