Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Aukcije - zastoo?!

Aukcije na krpicama davnih dana izgubile su svoj smisao. Nekada su se tamo znale naci povoljne krpice kroz prave aukcije i bidanje, a danas tamo se nalaze samo reklame ili " za cijenu javite se u inbox". Zasto zene ne citaju pravila? No i zasto admin to ne kontrolira (brise/blokira) kao sto to radi pod temama "trazim/kupujem"..... 😥
2017 03 05
amen i moj nakon! Razmišljam o otvaranju ove teme već enko vrijeme i svaki put zaključim da nije vrijedno živciranja! Njih 4-5, stalno iste, otvaraju i brišu teme kao na traci. Aukcija **NIJE** "cijeli ormar na aukciji, dogovor oko cijene". :@ I ono šta me dodatno iziritira. Početna cijena 45kn, bid 5kn. Ok, pogledaš profil, a i tamo cijena 45kn ili 40. Mislim, nije nigdje propisano da se mora staviti niža cijena od one na profilu, ali to je poanta aukcije- STAVIŠ NIŽU CIJENU I NADAŠ SE DA ĆEŠ POSTIĆI TU S PROFILA ILI VIŠU, ISUSE! Ima jedna koja je stalno takve cijene stavljala- na profilu 60kn, na aukciji početna 50 i bid 10kn. PA BRAVO! Evo, sad sam se uzrujala opet. ,:(
2017 03 05
I ja se iznerviram svaki puta kada to vidim i razmisljam otvoriti li temu ili ne, ali eto danasnji kisnji dan dao mi je povoda. 😕 E bas tako ja tu i tamo pogledam tamo i bas kako kazes uvijek iste, a ako su neke druge onda budu na sistemu tih previsokih cijena i naravno reklamee.. Pa zbog toga su i zene koje stavljaju prave aukcije vjerojatno odustale jer puno njih to vise niti me gleda zbog ovih sto "krcaju".
2017 03 05
ne mogu brisati teme sa tog podforuma, vec sam odavno prijavila taj problem, sorry cure
2017 03 05
Cure ako želite kupovati na aukcijama, ja i cure imamo grupu na fb - Panda aukcije, slobodno uđite, tamo aukcije super idu :D
2017 03 05
U par navrata san otvorila aukciju.Po meni s prihvatljivim cijenama ali samo jednom je bidano. Slažem se, ekipa stavlja sulude početne cifre.Mala razlika onima koje su im već.Očito ne znaju šta znači aukcija :D Niti ne gledan više. 8-)
2017 03 06