Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

KRŠTENJE -sta obući

Haljina iz zare je prekratka, slažem se. Nije nikako za krštenje...
2017 03 17
> Sanja8888: > Meni su hlace i bluza uvijek in ova kombinacija je bas super i boje su mi bas bas <3 ...kombinacija je san...😊
2017 03 18
Odlična kombinacija, top, top :")
2017 03 18
Jesmo li ili nismo od pomoći otvaračici teme, pitanje je. No, ajmo pomoći ostatku uključenih. Jeli tko vidio košuljicu sličnu Olivijinoj i gdje? :") Hvala
2017 03 18
Ja imam doma crnu,a bež bez rukava.cini mi se da sam ih kupila u modiani prije dvije tri godine stalno mjenjaju brendove pa neznam točno koji je brend ali cesto imaju bluzice takve .gery weber mozda ...nisam ziher
2017 03 18
Hlače su Tibi,a za bluzu piše da je iz Olivijinog ormara...😥
2017 03 18
Curke ne idem u crkvu nismo bliza bas rodbina,od momka prijatelj...samo u restoran...nisam probala haljinicu,ja vam.nisam pobornik.ovih zenskih odijela,,,to da sam kuma ok,al ovako ne...idemo u restoran...e sad nebih htjela ni izgledati kao da idem na svadbu,ako me razumite,,ova zarina je onako univerzalna ..nisam.je probala pa nez dali bi mi bila kratka.a dugi je rukav pa mi.nebi trebala ni jakna ni.sako ni.nista,samp cipelice i torbica i mozda.nausnice malo vece....nosila sam.jednom.taj " woman suit" ,tamno plave hlače i bijela bluza -krizmana kuma,bas zbog crkve.al sad zelim bit jednostavna cura u haljinici i stiklicama.... :')
2017 03 18
1 2