Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

"Tiskov kamion se prevrnuo"

Ovaj izgovor o prevrnutom kamionu je malo žešći... negdje u rangu onih spešl krpičarki koje barem jednom tjedno imaju smrtni slučaj u obitelji - pa zato nisu uspjele poslati robu :')
2017 04 07
> NadaMihaljevic: > Ovaj izgovor o prevrnutom kamionu je malo žešći... negdje u rangu onih spešl krpičarki koje barem jednom tjedno imaju smrtni slučaj u obitelji - pa zato nisu uspjele poslati robu :') mislim da su cure postale linkove na clanak...ili je to todoric montirao da opravda nestanak paketa? uvijek je pola foruma u teorijama zavjere :') u svakom slucaju, to se prevrnulo ili "prevrnulo" 2.4., a oni nisu kontaktirali posiljatelje. sve im je u sustavu, mogli su.
2017 04 07
Ja sam danas, jučer, prekjučer, prekprekjučer.......dobila sve Tiskove pakete točno na vrijeme. Oni koje sam u ponedjelajk i utorak slala u Čakovec, Osijek i Pazin također su stigli na vrijeme. Najavila ih on line i poslala po staroj cijeni
2017 04 07
@gitadevi, radi se o paketima koji su u petak isli iz splita (vjerojatno i iz jos nekih mjesta)... onaj koji sam slala u cetvrtak je stigao, kao i paket koji sam slala u ponedejljak i utorak
2017 04 07
Ma jasno mi je, ljube, htjela sam samo reći da nije da slanje Tiskom šteka po cijeloj Hrvatskoj, kako je netko naveo.
2017 04 07
I ja sam dobila takvu informaciju.Radi se o paketima tj kamionu koji vozi priko St.Znači zastoj je od 31.3. (tad san i ja svoje poslala).U pon će se znati više kada se svi paketi obrade.Rečeno mi je da će svi dobit obavijest na mob,da li će paketi bit proslijeđeni na odredište ili isplata štete.
2017 04 08
Ja sam slala pakete Tiskom iz St i sve u redu i brzo stiglo.
2017 04 09
-nemojte tako cure, pa upravo sada moramo slati Tiskom, da malo poguramo kompaniju :D
2017 04 09
> nefertiti111: > Ja sam slala pakete Tiskom iz St i sve u redu i brzo stiglo. slala sam i ja druge dane pa su stigli. radi se o petku, 31.3.
2017 04 09
zanima me dali su nekoga kontaktirali iz tiska za pakete
2017 04 10
Pa sigurno jos skupljaju pakete po cesti :') :')
2017 04 10
Da,jesu mene! Do sutra će kontaktirat sve.Neki paketi putuju na odredište i mogu se očitat.Oni kojima je status ne prominjen su oštećeni i dobit će lovu. Tako mi je barem rekla ženska.
2017 04 10
> Mystery: > Da,jesu mene! Do sutra će kontaktirat sve.Neki paketi putuju na odredište i mogu se očitat.Oni kojima je status ne prominjen su oštećeni i dobit će lovu. Tako mi je barem rekla ženska. jedna sam od onih kojima se nije promijenio status od 31.03. ...još uvijek paket koji mi je poslan stoji u Splitu. zanima me što su vam točno rekli? lovu će natrag dobiti pošiljatelj ili primalac? lp
2017 04 10
@danka, nisu rekli nista...rekli su da ce znati nakon sto naprave zapisnik i da ce kontaktirati posiljatelje. receno mi je (u petak) da ce to biti u ponedjeljak. bila sam na poslu popodne i imam propusten poziv s broja 800 900 kojeg ja ne mogu nazvati. pretpostavljam da to nema veze s tiskom, taj broj, to jr bit ce neka druga prevara :') uglavnom, jos nista ne znam(o).
2017 04 10
> Mystery: > Da,jesu mene! Do sutra će kontaktirat sve.Neki paketi putuju na odredište i mogu se očitat.Oni kojima je status ne prominjen su oštećeni i dobit će lovu. Tako mi je barem rekla ženska. tek sad vidim ovaj komentar.... s kojeg broja su vas zvali?
2017 04 10