Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

"Tiskov kamion se prevrnuo"

@ danka,oprostite,tek sad vidim da ste postali. Pošiljatelj će dobiti novce natrag.Iako po meni nije ni važno ko će dobit,ako je dr strana poštena vratit će Vaše. @ Sandrlje,zvala je ženska s 072000001 Rekla je da će sutra tj danas definitivno znati sve i da će ponovo kontaktirat, kako mene tako i ostale.Mislin da se to odnosi na one kojima je status paketa ne prominjen.
2017 04 11
@ danka,oprostite,tek sad vidim da ste postali. Pošiljatelj će dobiti novce natrag.Iako po meni nije ni važno ko će dobit,ako je dr strana poštena vratit će Vaše. da... upravo zato i pitam jer je pošiljatelj već izrazio volju da mi vrati novac, ali mislila sam, ako postoji mogućnost da se naknada uruči primatelju, da se žena ne zeza s vraćanjem novca. hvala :*
2017 04 11
paketić koji sam ja poslala iz splita 1.4 -> dan danas nije došao na odredište... pisala sam u tisak jučer, odgovorili su mi da se strpim da će mi javiti u najkraćem mogućem roku.. živi bili pa vidjeli :o
2017 04 11
nitko me nije zvao još uvijek... čekamo..
2017 04 11
@ danka,nema na čemu.Tu smo, da bi jedna dr pomogle ;)
2017 04 11
Evo novosti! Upravo su me kontaktirali sa tiska. Znači za sve one kojima je status paketa : u distribuciji prema primatelju...Paketi su oštećeni i neće se isporučiti već će bit isplaćena cifra koja je napisana na paketu i to u roku od 3tj.
2017 04 11
Mene je isto zenska zvala rekla je da je paket jako ostecen jer su se kemikalije razlile po kutiji
2017 04 12
> Mystery: > Evo novosti! Upravo su me kontaktirali sa tiska. Znači za sve one kojima je status paketa : u distribuciji prema primatelju...Paketi su oštećeni i neće se isporučiti već će bit isplaćena cifra koja je napisana na paketu i to u roku od 3tj. bravo, lipoto :* što da kažem curki koja mi je poslala paket, kome da se obrati? imaš li možda kakav kontakt broj za slijedeći korak?
2017 04 12
@ danka :") Bilo bi najbolje da ih kontaktira prvo na br tel (072000001) ako već nije.Dovoljno je kazat šifru paketa. Ili neka im pošalje mail na [email protected] (ovaj su meni dali) sa šifrom paketa i svojim br računa na koji će izvršit uplatu. S obzirom na cilu situaciju....hm nadan da će nam vratit lovu. Sritno nam svima :)
2017 04 12
> Mystery: > @ danka :") > Bilo bi najbolje da ih kontaktira prvo na br tel (072000001) ako već nije.Dovoljno je kazat šifru paketa. Ili neka im pošalje mail na [email protected] (ovaj su meni dali) sa šifrom paketa i svojim br računa na koji će izvršit uplatu. > S obzirom na cilu situaciju....hm nadan da će nam vratit lovu. Sritno nam svima :) ljubi te teta Danka :*
2017 04 12
hahaha nemoj baš tako,"teta" ;)
2017 04 12
> Mystery: > hahaha nemoj baš tako,"teta" ;) paaaa... s obzirom da već dosta gazim šestu deceniju... :D :")
2017 04 12
Hm,nisan ni ja mladica ali ipak si me malo prešišala ;) Samo još da iskoristim priliku i da javno zahvalim korisnici Hrenova na strpljenju i povjerenju. :kiss: Da je koja dr,možda bi me već stavila u top i ispalila ,:)
2017 04 12
1 2 3