Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

neki savjet zene :/

Imam i ja, 7 god mladji. Veza nam je savrsena i zajedno smo vec par godina 🙂 Ista stvar, on je ozbiljniji za svoje godine, vrlo inteligentan.. "stara dusa", ja sam naspram njega uzasno nezrela ali super se slazemo i nadopunjujemo i nikada se nismo obazirali na tudja misljenja. Svi ti koji su imali "misljenje" o nasoj vezi su u svojima prilicno jadni i nesretni, stoga... uzivaj i drago mi je da si nasla nekoga tko ti odgovora, jer je to u danasnje vrijeme kao dobitak na lutriji 😉
2017 05 05
Moze mi netko dati savjet sta da radim ugl. mijenjala sam stvari sa jednom zenom i dogovorile smo se da svaka placa svoju postarinu..Na kraju je ona platila i moju i svoju..Ja sam mislila da cu platiti svoju i kad je dosao postar i rekao da nista ne placam iznenadila sam se..Ugl zena me sada krivi da sam joj duzna 30kn Sta da radimm? Nemam nikakvu karticu ili nesto da joj platim na racun..Zena ludi zbog 30kn..Pomoććć Ako mi tko hoce objasniti jesam ja kriva ili ona neka mi nap u box bas..Ne znam sta da kazem..ISPALO JE GLUPO
2017 07 25
pa ne treba ti kartica da bi nekome uplatila 30 kn, trebaš samo njezin broj računa a ovo ti je tema o curama koje imaju mlađe dečke što je skroz u redu
2017 07 25
A jbt počnem čitat temu od pocetka, sva se ufuram i onda BAM mene žena nešto poštarina...wtf?
2017 07 25
1 2