Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepristojne krpičarke

Imam slučaj da sam prije par dana poslala jednoj curi poruku da je molim za jednu dodatnu sliku cipela jer je uz artikl samo jedna slika. Cipele su mi super i htjela sam samo jos vidjeti ako mi peta odgovara i zato sam trazila dodatnu sliku. Vidjela sam da se od tada logirala, no nije mi odgovorila. U međuvremenu sam pronasla sliku cipela na internetu i odgovaraju mi, pa bih ih svakako kupila, pa sam cak razmisljala poslati joj jos jednu poruku da mi ne treba slati sliku nego samo podatke za uplatu, ali sad zbog ovakvog ponasanja ne znam... Sto biste vi napravile? Takve cipele vec dosta dugo trazim...
2017 05 23
> Laura7781: > Imam slučaj da sam prije par dana poslala jednoj curi poruku da je molim za jednu dodatnu sliku cipela jer je uz artikl samo jedna slika. Cipele su mi super i htjela sam samo jos vidjeti ako mi peta odgovara i zato sam trazila dodatnu sliku. Vidjela sam da se od tada logirala, no nije mi odgovorila. U međuvremenu sam pronasla sliku cipela na internetu i odgovaraju mi, pa bih ih svakako kupila, pa sam cak razmisljala poslati joj jos jednu poruku da mi ne treba slati sliku nego samo podatke za uplatu, ali sad zbog ovakvog ponasanja ne znam... Sto biste vi napravile? Takve cipele vec dosta dugo trazim... Ne znam što napraviti, ali imam sličan problem, s tim da ja nisam tražila ništa dodatno. Nađem artikl koji mi se sviđa i hoću kupiti, šaljem poruke, ali se cura ne javlja. Također vidim da se u međuvremenu logirala, ali na poruke se i dalje ne javlja. Ne znam zašto stavljaju stvari za prodaju ako im se očito neda baviti s tim.
2020 02 20
ma ovdje sam se već navikla, iako istina ima ne javljanja, nestajanja.. Al na marketplace su su nepristojni, tamo je valjda sva bagra ove države
2020 02 24
1 2 3