Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepristojne krpičarke

taj koji previše študira nebu kupil niš....dokazano....
2017 05 05
Više se ne sekiram, u zadnje vrijeme sve su kulturne krpičarke, svaka im čast kad moram reći, znaju pozdraviti i pitati i reći hvala. Naravno takve suradnje su stvarno ugodne, brzi dogovor, sve ispitaju i za tili čas sve riješimo. Na one ostale se ne obazirem, ne odgovorim im na poruku, vrlo jednostavno. Imala sam jednu "pilaricu", cijelo vrijeme slala poruke, "ja bi zamjenu", "zamjena", "može niža cijena"... ni bok ni ništa. Odgovor je dobila kakav je i dobila, kad naučite pozdraviti i kulturno poslati upit, možda ćemo i poslovati, dotad doviđenja. Očito neće nikada naučiti, ali barem mi više ne skače po inboxu. Tako je, barem možemo birati s kim ćemo surađivati! x-)
2017 05 05
brijem, da situacija ide na bolje... x-)
2017 05 05
> Winxica: > Evo, baš ovog trenutka su čak dvije takve mustre prisutne na krpama, odgovor od jedne čekam već tri dana a od druge devet...valjda smišljaju kaj budu napisale. > Ipak je to znanstvena fantastika i dobro se debelo treba proštudirati :') :') :P :P Piši kući propalo je. :") :')
2017 05 05
> Sovuljagica: > > katarinamartina: > > Mene više smeta pitanje: 'Gdje ste to kupili.?' > Možda im se sviđa ali veličina ne odgovara pa bi rado znale gdje kupiti veći ili manji broj 🤔😀 U ovom slučaju je sve odgovaralo, dimenzije napisane u opisu, sve 5.
2017 05 05
Meni je žena uletjela sa snižavanjem cijene (na što sam čak i pristala, jer ono, aj, tko šiša 10 kuna, preživjet ću). Uzela podatke, sve, uplatit će za 2 dana. Za 2 dana mi ostavi podatke za slanje. Dva sata nakon toga postavi dodatno pitanje o artiklu. Nema odgovora. Onda se javila da joj je vjetar pokidao kišobran. Pa da banka radi samo do 16. I nakon tjedan dana poruka da prodam nekom drugom jer očito njoj nije suđeno. Watafak :O
2017 05 05
> Tamara5485: > Meni je žena uletjela sa snižavanjem cijene (na što sam čak i pristala, jer ono, aj, tko šiša 10 kuna, preživjet ću). Uzela podatke, sve, uplatit će za 2 dana. Za 2 dana mi ostavi podatke za slanje. Dva sata nakon toga postavi dodatno pitanje o artiklu. Nema odgovora. Onda se javila da joj je vjetar pokidao kišobran. Pa da banka radi samo do 16. I nakon tjedan dana poruka da prodam nekom drugom jer očito njoj nije suđeno. Watafak :O Ovo s kišobranom je VRH, isprike Tamara, ali :') :') :') :')
2017 05 05
Trenutno se nalazim u fazi u kojoj mi nešto iznutra brani da odgovorim na bilo kakve upite odnosno ulete bez pozdrava i osnovne kulture komunikacije. Taman da me pita za prodaju cijelog ormara, bez pozdrava NO PASARAN! Jesam li ja nepristojna? ;)
2017 05 05
Mislila sam da se to samo meni događa, jave se i pitaju 101 pitanje.. i onda tiha misa, ni glasa više čuti... :@ Poludim na takve...
2017 05 07
> supergirlR31: > > Tamara5485: > > Meni je žena uletjela sa snižavanjem cijene (na što sam čak i pristala, jer ono, aj, tko šiša 10 kuna, preživjet ću). Uzela podatke, sve, uplatit će za 2 dana. Za 2 dana mi ostavi podatke za slanje. Dva sata nakon toga postavi dodatno pitanje o artiklu. Nema odgovora. Onda se javila da joj je vjetar pokidao kišobran. Pa da banka radi samo do 16. I nakon tjedan dana poruka da prodam nekom drugom jer očito njoj nije suđeno. Watafak :O > Ovo s kišobranom je VRH, isprike Tamara, ali :') :') :') :') Pa ja sam se pokidala kad sam pročitala. A mislim, što reći...
2017 05 07
> Tamara5485: > Meni je žena uletjela sa snižavanjem cijene (na što sam čak i pristala, jer ono, aj, tko šiša 10 kuna, preživjet ću). Uzela podatke, sve, uplatit će za 2 dana. Za 2 dana mi ostavi podatke za slanje. Dva sata nakon toga postavi dodatno pitanje o artiklu. Nema odgovora. Onda se javila da joj je vjetar pokidao kišobran. Pa da banka radi samo do 16. I nakon tjedan dana poruka da prodam nekom drugom jer očito njoj nije suđeno. Watafak :O Trebala si umanjiti cijenu za kišobran. Baš. :P
2017 05 07
A događa li vam se u zadnje vrijeme da cure traže podatke za uplatu, vi date, a kad kažete da ostave oodatke za slanje, kažu da će to tek kad uplate novac, kao da ne bude razmjena podataka ako se predomisle. Takve uredno odustanu. Je li to igranje na "tehnički propust", ili bi to tako trebalo? Ja uvijek tražim cure da ostave sve podatke odmah kako bih mogla poslati stvari čim vidim uplatu. Da ne ovisimo o komunikaciji na krpicama.
2017 05 09
I mene nerviraju takve... Što je baš toliko teško zahvaliti se i reći da ipak nećete kupiti, ne morate čak ni razlog navesti! :s Mene je recimo jedna djevojka napala jer sam tražila mjere i dodatne slike artikla i onda odustala od kupnje jer mi mjere nisu odgovarale, a pritom sam se jako lijepo zahvalila na svemu i ispričala. Da bi mi ona jako nepristojno rekla kako nije ni očekivala da netko tko traži dodatne mjere nešto ZBILJA i kupi, raspitujem(o) se o artiklima koji OČITO nisu naša veličina. Meni je to bilo presmiješno jer inače nosim to veličinu, al šta mogu ako mi taj odjevni predmet ne odgovara. Baš ima svakakvih ljudi. Teško se na to naviknuti ovdje.
2017 05 10
> Ninotchka: > I mene nerviraju takve... Što je baš toliko teško zahvaliti se i reći da ipak nećete kupiti, ne morate čak ni razlog navesti! :s > Mene je recimo jedna djevojka napala jer sam tražila mjere i dodatne slike artikla i onda odustala od kupnje jer mi mjere nisu odgovarale, a pritom sam se jako lijepo zahvalila na svemu i ispričala. Da bi mi ona jako nepristojno rekla kako nije ni očekivala da netko tko traži dodatne mjere nešto ZBILJA i kupi, raspitujem(o) se o artiklima koji OČITO nisu naša veličina. Meni je to bilo presmiješno jer inače nosim to veličinu, al šta mogu ako mi taj odjevni predmet ne odgovara. > Baš ima svakakvih ljudi. Teško se na to naviknuti ovdje. Šta onda takva radi na portalu za prodaju/kupnju/zamjenu ako joj je teško ili je lijena poslati nekome mjere... A bože moj koliko me puta pitaju za neke mjere, napišem, i ili se proda ili ne, čemu drama ,:( Jedino što sam sama sebi tulava pa zaboravim te mjere shotat i stavit pod slike oglasa da si olakšam :') :')
2017 05 10
> bluebunny: > Ne znam da li samo ja imam taj osjećaj, ali nekim ljudima zaista nedostaje elementarni kućni odgoj i pristojnost. Naime, dosta cura koje se raspituju za neke artikle, pa čak i traže dodatne informacije, fotke i sl., nakon što sve to dobiju više se uopće ne javljaju, niti riječi. Zar je zaista tako teško odgovoriti hvala, ipak neću ili ne odgovara mi, ne sviđa mi se, predomislila sam se ili bilo što drugo? Neke čak i rezerviraju do određenog datuma i onda se na dogovoreni datum više uopće ne jave niti ne odgovaraju na poruke. Evo, to me nevjerojatno nervira i mislim da je to užasno nepristojno. Imam istu situaciju, i još sam ja toliko naivna i glupa pa ne učim iz prijašnjih iskustava i pošaljem poruku da vidim što su odlučili (i nekad u međuvremenu odbijem druge kupce, jer čekam da mi se netko javi i odgovori na poruku). Trenutno u inboxu imam nekoliko takvih razgovora, jedna me pitala za zamjenu, na što sam joj fino i kulturno odgovorila da trenutno ne bih jer više stvarno ne znam kud bi sa svim stvarima, i onda mi je rekla ja mogu ponuditi toliko i toliko, pristanem i na to i očekujem dogovor oko primopredaje. Ne javlja se onda par dana, šaljem poruku u nadi da je možda zauzeta i nema vremena (mada se redovno ulogirava na krpice), i pitam lijepo što je odlučila i dobijem odgovor-mogu li joj reći kakav je materijal točno, tvrdi ili mekani? 😡😤😠😱😓🔫 Druga je isprosila slike dodatne i čuda, i ne javlja se uopće. Treća traži slike kako meni nešto stoji (nakon što nije odgovorila, sve se bojim uopće kome sam slala svoje slike). Četvrta hoće mjere ali da slikam stvari uz metar da se na slici vidi jesam li dobro izmjerila. Dalje neću ni nabrajati, ali poanta je da sam sve odradila i poslala. Uz silne obaveze, fizikalne terapije i čuda nađem vremena za sve, poslikam, mjerim, šaljem u najkraćem mogućem roku da ne čekaju, a one imaju toliko malo obraza i ne odgovoriti uopće na poruku. Najduže što čekam odgovor sad je 19 dana... Tuga.
2017 05 13