Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

Pa opet....vec 10 dana s pauzama ista stvar....ako vec dajete domenu, onda imajte i admine kako spada.
2017 05 16
> andreatrky: > Pa opet....vec 10 dana s pauzama ista stvar....ako vec dajete domenu, onda imajte i admine kako spada. A što vam admini u ovom slučaju mogu pomoći? Nisu vile sa čarobnim štapićima koje će aktualni europski/svjetski problem riješiti.
2017 05 16
> Nina72: > Shvaćam sve; i da su zastoji sastavni dio života i da za neke stvari treba imati strpljenja. > Da vjerovatno netko radi na tome da se otklone, ali da se ni nakon 8 dana ne može korisnike upoznati sa situacijom, to nikako. > Ovim putem apeliram na Admina da se obrati ljudima sa par rečenica i objasni cijelu situaciju. > To mu nalaže i funkcija, a bilo bi i ljudski. > Mislim da korisnici ove stranice ipak zaslužuju malo bolji tretman. Slazem se u potpunosti sa svim navedenim..Znamo da nam Admini nemogu pomoci,ne popravljaju oni server ili sto je vec u kvaru,ali bi bilo uredu da nas obavijeste u cemu je problem i ako znaju makar priblizno kad ce biti rijesen..Tek toliko da znamo pa cemo se strpiti i pricekati da se problem rijesi..
2017 05 16
> katarinamartina: > > andreatrky: > > Pa opet....vec 10 dana s pauzama ista stvar....ako vec dajete domenu, onda imajte i admine kako spada. > A što vam admini u ovom slučaju mogu pomoći? Nisu vile sa čarobnim štapićima koje će aktualni europski/svjetski problem riješiti. Ako je na funkciji admin onda je u redu i da informira o poteškoćama, barem u kojoj su fazi, a ne da se ne prijavljuje 5 dana na isti taj portal gdje je admin!
2017 05 16
> katarinamartina: > > andreatrky: > > Pa opet....vec 10 dana s pauzama ista stvar....ako vec dajete domenu, onda imajte i admine kako spada. > A što vam admini u ovom slučaju mogu pomoći? Nisu vile sa čarobnim štapićima koje će aktualni europski/svjetski problem riješiti. Mogu pravovremeno BAR obavijestiti korisnike sto se dogadja ili ce se dogadjati....ili ni za to nemaju carobni stapic???
2017 05 16
Bas tako. Ne znas dali opcenito ne sljaka ili samo tebi. Barem sibnut obavijest bilo bi najs.
2017 05 16
> Nina72: > Shvaćam sve; i da su zastoji sastavni dio života i da za neke stvari treba imati strpljenja. > Da vjerovatno netko radi na tome da se otklone, ali da se ni nakon 8 dana ne može korisnike upoznati sa situacijom, to nikako. > Ovim putem apeliram na Admina da se obrati ljudima sa par rečenica i objasni cijelu situaciju. > To mu nalaže i funkcija, a bilo bi i ljudski. > Mislim da korisnici ove stranice ipak zaslužuju malo bolji tretman. Da! Baš tako
2017 05 16
> Nina72: > Shvaćam sve; i da su zastoji sastavni dio života i da za neke stvari treba imati strpljenja. > Da vjerovatno netko radi na tome da se otklone, ali da se ni nakon 8 dana ne može korisnike upoznati sa situacijom, to nikako. > Ovim putem apeliram na Admina da se obrati ljudima sa par rečenica i objasni cijelu situaciju. > To mu nalaže i funkcija, a bilo bi i ljudski. > Mislim da korisnici ove stranice ipak zaslužuju malo bolji tretman. Slazem se u potpunosti!
2017 05 16
Ovo je sad prevrsilo svaku mjeru. Danas nisam mogla ni u 7 ujutro nista staviti a jucer sam mogla i poslije 8. Strasno. Ne mogu vjerovati da je to toliki problem da se ne moze rijesiti. A od admina ni traga ni glasa
2017 05 16
Ja isto nit mogu ući na stranicu niti što uploadati. :/
2017 05 16
Sreca pa postoji Njuskalo. Tamo nikad nema problema a ovdje uvijek.
2017 05 16
> Admin2nd: > Bok, > zbog kvara na image serveru se nisu prikazivale slike na danas uploadanim artiklima. Kvar je otklonjen, ali uputa je obrisati te artikle, a vi ih trebate postaviti ponovno. > Isprike svima! Pokušavam staviti slike, ali ne mogu ih učitati. Vec 2 tjedna teško otvaram poruke i krpice opcenito.
2017 05 16
Administrator nije tehničar....ali valjda služi nečemu na ovoj stranici... Pa makar da se oglasi i kaže...dobar dan drage korisnice Mojih krpica. Ipak stranica od 7 5. ne funkcionira😴😫😪
2017 05 16
Slike se i dalje ne mogu ucitati.
2017 05 16
Zasto se vec nekoliko dana ne mogu dodavati novi artikli?
2017 05 16
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 27