Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

Meni još uvijek ne učitava slike 😡
2017 05 16
ja sam jučer uspjela dodti artikl, nakon njega više ništa...ni danas mi ne želi učitati niti jednu sliku :(
2017 05 16
Tako je Frankolina, stranica već duže vrijeme ne funkcionira i red je da se oglasi... Ma ni meni Sanja i to skoro deset dana... :s
2017 05 16
Još se ne mogu slike stavit....
2017 05 16
Neki dan sam kasnila sa slanjem artikla jer nisam mogla ucitati stranicu da skinem adresu. Sva sreca pa je kupac bio razuman jer je i njemu štekala stranica.
2017 05 16
> Nicole11: > > katarinamartina: > > > andreatrky: > > > Pa opet....vec 10 dana s pauzama ista stvar....ako vec dajete domenu, onda imajte i admine kako spada. > > A što vam admini u ovom slučaju mogu pomoći? Nisu vile sa čarobnim štapićima koje će aktualni europski/svjetski problem riješiti. > Ako je na funkciji admin onda je u redu i da informira o poteškoćama, barem u kojoj su fazi, a ne da se ne prijavljuje 5 dana na isti taj portal gdje je admin! Pitanje, da li se i adminica može logirati, a možda postoji drugi veći razlog zašto se ne oglasi, a o tom razlogu ne odlučuje kada i u kojoj situaciji smije/može davati izjave. Sigurna sam da to nije iz njenog hira, hoću/neću. Dajte se malo strpite, javiti će se kada bude u mogućnosti, nemojte je zakucavati i donositi ad-hoc zaključke. Ako mislite da je to sve skupa jednostavno, odite pregovarajte, ispunjavajte uvjete itd. ;) :
2017 05 16
možda ne bi bilo zgoreg da svaka od korisnica napravi i nešto sa svoje strane za početak - obrišu već prodane artikle, kao i one koji spadaju u staru kramu i koji se ni po kojem kriteriju ne bi trebali nalaziti na prodaji, kao i milion krivih tagova kad bi sve, ali baš sve korisnice koje se pronalaze u ovim riječima to učinile - server bi prodisao
2017 05 16
Ja sam se danas uspjela logirati prvi put od petka :/
2017 05 16
Nope
2017 05 16
Ulogirati se mogu iz 5og pokušaja, kad si uporan pa refreshas stranicu zbog tete koja suši veš.. A oglasi su mi jutros uspjeli od pola 6-6 (srećom dižem se rano zbog posla) i od onda više ništa...
2017 05 16
izgleda da je proradilo, mogu se slike stavit bez beda...
2017 05 16
Ja probala sada i ne mogu još uvijek :-(
2017 05 16
Ni meni se slike ne uplodaju???
2017 05 16
Ovo je prejadno, nije moguće da se proteklih 10 dana ne može riješiti ovaj problem, kakav nerad, nađite nekoga ko će se uistinu binuti za održavanje ove stranice i kome je stalo da se ova zbrka riješi, kakav cirkus
2017 05 16
Ja još uvijek ne mogu, ne znam sta je to imam hrpu robe za koju sam jedva uhvatila vremena i sve poslikala i napokon kad zelim stavit na profil ne mogu..Molim admina ili bilo koga da objansi o cemu je rijec
2017 05 16
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 27