Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

> Admin2nd: > Bok, > zbog kvara na image serveru se nisu prikazivale slike na danas uploadanim artiklima. Kvar je otklonjen, ali uputa je obrisati te artikle, a vi ih trebate postaviti ponovno. > Isprike svima! Molim pomoc,ne mogu uplodat slike,a hitno mi je
2017 05 16
Kako si ti zhbruni stavila slike? Ja ne mogu nema šanse i tako već dobrih 10 dana.... Možda nekima radi , a nekima ne...hahaha.. Ja sam počela stavljati oglase u njuškalo, nisam ga dugo koristila, ali eto odlučila sam se opet na to... i neću se uopće više živcirati, samo mi je žao jer nas nitko nije ništa obavijestio, mislim da bi to ipak bilo fer ..
2017 05 16
> niky76: > Kako si ti zhbruni stavila slike? > Ja ne mogu nema šanse i tako već dobrih 10 dana.... > Možda nekima radi , a nekima ne...hahaha.. > Ja sam počela stavljati oglase u njuškalo, nisam ga dugo koristila, ali eto > odlučila sam se opet na to... i neću se uopće više živcirati, samo mi je žao jer nas nitko nije ništa > obavijestio, mislim da bi to ipak bilo fer .. stavila sam da kao i ostale u 6h ujutro nešto ,drugačije ne ide ,sada pokušavam nema šanse
2017 05 16
Ne mogu staviti slike, cijeli dan mi se učitavaju i ništa. Molim da se problem čim prije riješi -> ADMIN!!!!
2017 05 16
Ja neki dan uspjela par artikala postaviti ali opet ne mogu :(
2017 05 16
Jedva se ulogirala, nema šanse za stavljanje novih artikala...
2017 05 16
> niky76: > Kako si ti zhbruni stavila slike? > Ja ne mogu nema šanse i tako već dobrih 10 dana.... > Možda nekima radi , a nekima ne...hahaha.. > Ja sam počela stavljati oglase u njuškalo, nisam ga dugo koristila, ali eto > odlučila sam se opet na to... i neću se uopće više živcirati, samo mi je žao jer nas nitko nije ništa > obavijestio, mislim da bi to ipak bilo fer .. u 7 sati ujutro su se normalno učitavale slike i danas u 19 sati je radilo, sad je opet i login u banani, ne znam...
2017 05 16
Šta se događa s ovom stranicom😤😤😤😤 admineee gdje si...dođe mi da izbrišem profil..jedino između 5 i 7 ujutro uspijem jedva staviti oglas. Jadno
2017 05 16
Više se ne usudim niti odlogirati,jer je i logiranje lutrija.O stavljanju artikala niti ne razmišljam,nemam živaca za to.Ali imam pitanje,da li sam jedina koja ni ne mogu pogledati drugu,treću sliku artikla-vidim samo prvu?Niti svoje artikle,kamoli tuđe.I sad neka mi objani itko-kako uopće pogledati postojeće artikle?I to sad kad mi je bilo stvarno hitno pronaći hrpu stvari-frustrirajuće jako :@
2017 05 16
ja ti to mogu , pročitati poruke, vidjeti slike, ali postaviti ih nikako.. tj. uspjela sam ih staviti jedan dan ujutro prije vađenja krvi i jednu noć kada sam se probudila jer mi je muž došao doma iz lova....hahahaa inače, po danu nema šanse..preko moba se ne mogu uopće ulogirati... itditditd... Probati ću sutra ujutro, možda uspijem nešto...
2017 05 17
_____ I II I I II I I_II_I Prodajem divne slim fit mango zara, a može i adidas nike hlače, jednom nošene, kao nenošene, ma zapravo nove, univerzalna veličina, deklarirane SMLXL... Netko mi ukrao jutro, ne mogu postati artikle više :D
2017 05 17
Prije dva sata sam mogla. Al sad vise ne😈
2017 05 17
Prije dva sata sam mogla. Al sad vise ne😈
2017 05 17
Nista ne radi, login upali iz 10.puta. katastrofa!
2017 05 17
Ovo je grozno i nepodnošljivo, zaista!
2017 05 17
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 27