Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Duplo novaca na računu EDIT: TRODUPLO

Molim vas pomoć, poslala sam poruku za nadoplatu novčanika. FOR6, znači 6 kn, a moj novčanik sada ima 12. U čemu je caka i kako da vidim hoće li mi se tih dodatnih 6 naplatiti? Sada već piše 18 kn, ne 12.
2017 05 08
Vjerojatno ste kliknuli više puta, jer tako (ne)funkcioniraju i poruke trenutno.
2017 05 08
Jednom sam kliknula, ali mi se stranica krpica nije učitala, već je bilo kao error nekakav. Danas mi nešto ne učitava stranice na krpicama dobro. Kad sam kliknula na nazad, bilo je 6. Nakon par minuta sam išla na usluge (ne na uplatu novaca) i vidjela 12, kad sam napisala ovu poruku. Nakon još desetak minuta, išla sam opet vidjeti novčanik, i pisalo je 18. Isto tako, uopće nisam onim kodom za plaćane iz poruke potvrdila da sam uplatila tih 6 kn. Jednostavno sam bilo čiji broj mogla napisati da mi dođe na naplatu. Je li to tako uvijek?
2017 05 08
Vjerojatno nije uvijek, no od vikenda štekaju jako krpice pa iz tog razloga imate i Vi problem
2017 05 08
Javit ću se onda na mail iz poruke i nadam se da će mi to riješiti.
2017 05 08
Kontaktirala sam ih 9.5., ali ništa. idem zvati vip pa ću vidjeti što s time i je li mi na računu
2017 05 11