Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Drage krpicarke

Možete mi pomoc oko stavljanja artikla ne žele se učitati. :(
2017 05 13
Ne mozemo ti pomoci, tako je svima vec danima, jednostavno stranica steka. Tehnicari javljaju da 'rade' na tome ali ocito i nisu neki majstori :') Iako, cure su pisale da im je kasno ili jako rano (od ponoci pa do 6) uspjevalo staviti artikle jer tada valjda nije toliko 'opterećena' stranica...
2017 05 13
> AudreyHepburn: > Ne mozemo ti pomoci, tako je svima vec danima, jednostavno stranica steka. Tehnicari javljaju da 'rade' na tome ali ocito i nisu neki majstori :') > Iako, cure su pisale da im je kasno ili jako rano (od ponoci pa do 6) uspjevalo staviti artikle jer tada valjda nije toliko 'opterećena' stranica... Istina je, ja sam ubacila oko 6.sati par artikala bez problema. (Jako rano se inače budim 😂😂‼️ Pa sam probala )
2017 05 13
> Paola1234: > > AudreyHepburn: > > Ne mozemo ti pomoci, tako je svima vec danima, jednostavno stranica steka. Tehnicari javljaju da 'rade' na tome ali ocito i nisu neki majstori :') > > Iako, cure su pisale da im je kasno ili jako rano (od ponoci pa do 6) uspjevalo staviti artikle jer tada valjda nije toliko 'opterećena' stranica... > Istina je, ja sam ubacila oko 6.sati par artikala bez problema. > (Jako rano se inače budim 😂😂‼️ Pa sam probala ) E vidiš,i ja se budim,pa cu probati i ja možda uspijem 8-) :D
2017 05 13
Ja sam stavila par oglasa u 3/4 ujutro. Ali htijela sam dodati sliku u stari oglas i nije nikako. Tak da jednostavno katastrofa :(
2017 05 13
Ja se vecinu vremena ne mogu uopce ulogirati. Svake prijestupne mi uspije. :/
2017 05 16