Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Postoji li udobna obuća?

> Uljeshura: > A jel ima išta od toga da je onako, za omanje divove broja nozice 43....? :( Da, baš Birkenstock.
2017 06 05
Evo npr. meni Birkenstock uopce ne odgovaraju. Sve je od osobe do osobe, tribas stvarno probat. A za Art cipele mi je dosta ljudi reklo da su super.
2017 06 05
> nefertiti111: > Evo npr. meni Birkenstock uopce ne odgovaraju. Sve je od osobe do osobe, tribas stvarno probat. A za Art cipele mi je dosta ljudi reklo da su super. Slažem se .baldo nosim godinama,bas su mi legle odmah a cula sam od dosta zena da im nikako ne odgovaraju .
2017 06 05
Ja uvijek kupujem Skechersice. Ima tenisica, balerinku, natikaci, svega Imaju neki mekani dzon, preporodila sam se
2017 06 06
ara <3
2017 06 08
Ja imam iz ljekarne, anatomske, njihove modele, imaju sad baš lijepe uzorke, nosu ravne , malo povišena peta, donji dio kvalitetna pjena, možeš i kao japanke ili natikače, i traju mi... evo ove sad vec 3.ljeto.. imaju različiti proizvođači..Ove Birkenstock, ne znam baš .. I ovi svi Art modeli su vrhunski, ali su skroz ravni modeli..
2017 06 09
1 2