Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zara snizenje

Zna li netko kad pocinje drugi krug sniženja?
2017 06 29
Koliko ja znam negdje u osmom mjesecu i to će biti baš malo veća sniženja :)
2017 06 29
> Qwertz14: > Zna li netko kad pocinje drugi krug sniženja? Mislim da 25.7.tako nesto.Ili oko mog rockasa 29.7.pocinje taj drugi val snizenja
2017 06 29
mislim da je bila neka objava danas o drugom krugu, al sad nikako ne mogu naći taj članak ]:(
2017 06 29
Ma cura misli na dodatno sniženje. Sad je tipa 30%, uskoro bi trebalo biti 50% pa onda u 8. mjesecu snize i do 70% ono što im ostane... Skužila sam da su NEKE stvari dodatno snizili, ali velika većina je ista.. I ne znam je li samo do mene, ali čini mi se da se ove godine sve rasprodalo u prvih par dana. Bila sam u ponedjeljak i nema veličina, a bome ni artikala :O
2017 06 29
> Tamara5485: > Ma cura misli na dodatno sniženje. Sad je tipa 30%, uskoro bi trebalo biti 50% pa onda u 8. mjesecu snize i do 70% ono što im ostane... > Skužila sam da su NEKE stvari dodatno snizili, ali velika većina je ista.. I ne znam je li samo do mene, ali čini mi se da se ove godine sve rasprodalo u prvih par dana. Bila sam u ponedjeljak i nema veličina, a bome ni artikala :O Da, dosta toga je vec na 50% pa se valjda zato brzo rasprodalo
2017 06 29
Ne znam što je na 50%, možda stvari iz zimske kolekcije. Ovo ostalo je sve sniženo max 30% pa mi zato nije jasno zašto se tako brzo razgrabilo. Tipa haljine koje su bile 229 su 179 sad i to se rasprodalo brzinom munje. Apsolutno ne kužim čemu tolika pomama. Veća sniženja ima Mango, a ovog ljeta bome i bolju ponudu, a ni upola se ne prodaje kao Zara.
2017 06 29
snizenje pocelo 22.6 sa 30%,i onda nakon 2 tjedna 50% i nakon jos dva ide na 70% tako je bilo dosad,iako izmedju toga uvijek neke artikle znaju dodatno snizit,dok neki bas drze na cijeni..jucer sam bas nesto narucivala sa Zara aplikacije i dosta stvari je rasprodano tj nema broja..a mogu mislit sta je onda tek u trgovinama,ako vec na aplikaciji nema pola stvari
2017 06 30
Mene zanima jel to to? Ništa novo neće izaći u zari, PB, Bershki, Str. ?! Ja sve očekujem još neki novi savršen komad ali ništa vidim,...
2017 06 30
> bora1990: > snizenje pocelo 22.6 sa 30%,i onda nakon 2 tjedna 50% i nakon jos dva ide na 70% tako je bilo dosad,iako izmedju toga uvijek neke artikle znaju dodatno snizit,dok neki bas drze na cijeni..jucer sam bas nesto narucivala sa Zara aplikacije i dosta stvari je rasprodano tj nema broja..a mogu mislit sta je onda tek u trgovinama,ako vec na aplikaciji nema pola stvari U trgovinama nula bodova, bilo je tako već treći dan sniženja. Ne znam što bih rekla. Očito većina ljudi ima previše para pa im se ne čeka drugi krug. Uglavnom, blago sam razočarana jer sam prošle godine početkom sedmog mjeseca našla super stvari po dovrim cijenama, a ovo ljeto zasad ništa. I da, na webshopu ima skroz malo stvari, valjda triput manja je ponuda što se tiče artikala nego u trgovini. Ne znam što se događa.
2017 06 30