Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tko snosi odgovornost za izgubljeni paket?

Ona potvrdu nakon tjedan dana nema..kakve veze to ima jeli/nije je bacila nakon tjedan dana?problematicno je sta sifru odmah nakon slanja nije poslala iako cisto sumnjam da je uopce poslano..daj Boze da nisam u pravu😕
2017 07 12
> girlpanic: > Rekla je da potvrdu nema i da ju je bacila jer je pretpostavila da sam dobila paket. Broj pošiljke mi nikad nije poslala (ne vjerujem da nije poslala paket jer ima puno i sve pozitivne feedbacke). Ona smatra da ona nije odgovorna što paket nije stigao, ona ga je poslala i pošta zagubila i žao joj je. Nakon 250 povratnih tebi ovakve stvari još uvijek nisu jasne? Wow. Na ovoj stranici postoje korisnice i s 500+ povrantih koje robu ne šalju mjesecima. Broj povratnih je mjerilo toga da će prevareni kupci teže ostaviti negativnu prodavačima s puno povratnih jer ...umetni glupi razlog. Ne žele odskakati od brojnih povratnih, misle da je problem u njima, a da je drugima takvo ponašanje normalno, nalaze brojne isprike za prodavača, a na temelju ničega itd. Uglavnom, ona je odgovorna da pošiljka nije stigla. Prodavač je odgovoran za poslano do trenutka dok ne stigne do kupca. Kaj ti nisi bila u svojih 250+ suradnji? TOPLO preporučam da dotičnoj ostaviš negativnu povratnu ocjenu s opisom događaja skupa s linkom na ovu temu. Jer ako ju ne ocijeniš u skladu sa slučajem, i ti ćeš biti jedna od onih koja će zahebati njene buduće kupce, kao što su i oni prije tebe potencijalno zahebali tebe ne ostavivši negativnu (a trebali su).
2017 07 13
U pravu si. U pitanju je bilo 60 kn, ali moglo je biti i 400. Poslala sam joj link na ovu temu, ali je ona svejedno pitala adminku jer 'za tako nešto prvi put čuje' (?) Sad se javila i kaže da će mi uplatiti novac. Nadam se da hoće...
2017 07 13
Eto ti još jedne kraljice logike na krpicama, ona za to prvi put čuje :O :,'( :s Stara, daj si pet. A kaj je ona mislila kako to točno ide? Da mi svi šaljemo paket, pomolimo se da sretno stigne i bacamo potvrdu u prvi koš za smeće? Si ti kad čula za novčanik il torbu? Super posluže za pospremit bitne papiriće, tipa ne znam....potvrdu slanja :s Vraćaj tu lovu prije nego krenemo na točku broj dva - upis na crnu listu. Nadam se da se neću morat vraćat na ovu temu.
2017 07 13
uplaćeno ;) umorila sam se :D
2017 07 13
E, i ja mislim. ,:( I neponovilo se!
2017 07 14
1 2