Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako napraviti...?

Iskusne krpičarke iliti informatički pismene: zanima me kako napravite ovaj pomični banner ili slikicu profila ili u slikama krpica da se ovako izmjenjuju slike u par sekundi? (ne znam uopće kako bih to nazvala o:) ) pa eto ako netko zna molim da me prosvijetli!! :") :P
2017 07 12
Ja sam za sliku profila samo skinula GIF i učitala kao i običnu sliku :D a ovo za drmajuće slike oglasa ne znam, nerviraju me pa nisam ni pokušavala
2017 07 12
eeee GIF to se tako zove, hvala :D al baš bi mi bilo super da mogu tipa učitati tak 4 slike recimo prednja strana haljine, stražnja plus kako stoji na meni i da se to onako izmijeni na prvoj slici ak me kužiš :) x-)
2017 07 12
Zar se ne zove to slide show?Gif je kao nekakav pokret,a ss kad se izmjenjuju nepovezane slike
2017 07 12
> NikaLuce: > Ja sam za sliku profila samo skinula GIF i učitala kao i običnu sliku :D a ovo za drmajuće slike oglasa ne znam, nerviraju me pa nisam ni pokušavala mene isto nerviraju... :D ako je više stvari moram par puta gledati da pošteno vidim... :D
2017 07 12
Meni su draže obične slike.🙂
2017 07 12
Na netu ima više stranica na kojima možeš napraviti sama svoj GIF...ukucaj gif maker, make a gif; bilo šta. Napravi si ga. Uploadaj kao običnu sliku kad podizes oglas. To je sve. ;) Btw većinu kupaca ti nerviraju gifovi, kao što možeš vidjeti i ovdje iz komentara :)
2017 07 12
hvala cure, eto skoro pa sam i prethodno istraživanje odradila s vama, a zaključak je da su gifovi živcirajući :D probat ću si to skinuti fore radi samo da vidim kako bi to ispalo kad bi imala jedan artikl, al ono verzija sprijeda, straga, kako mi stoji itd. al bojim se da se to onda prebrzo izmjenjuju slike pa nikakve koristi, tj. teško je popratiti kako kaže @sonjaspoljaric
2017 07 12
Jesu jesu,bas zivciraju😂
2017 07 12
bole oči,manta mi se u glavi......
2017 07 12
juhuhu uspjela sam napraviti prvi gifmaker x-) hvala cure puno puno :* :* idem sad još samo probati uploadati tu na krpice kao sliku običnu kak ste rekle trenutno mi je prefora, al brijem da će mi dosaditi i već me glava boli od tog izmjenjivanja slika, iako sam stavila da se dosta sporo izmjenjuju
2017 07 13
Ima dosta aplikacija na mobitelu ne znam kako si ti na kraju uspjela
2017 07 13
> ninuli: > juhuhu uspjela sam napraviti prvi gifmaker x-) hvala cure puno puno :* :* > idem sad još samo probati uploadati tu na krpice kao sliku običnu kak ste rekle > trenutno mi je prefora, al brijem da će mi dosaditi i već me glava boli od tog izmjenjivanja slika, iako sam stavila da se dosta sporo izmjenjuju Super! Ja ću napraviti da moji artikli hodaju. Vrlo zanimljivo i ne boli glava od toga. :")
2017 07 13
Ej Franeke evo došla s godišnjeg pa nisam baš bila na forumu. Uglavnom, nisam preko mobitela napravila taj gif maker već preko kompa i to kako su mi cure gore objasnile. Obično preko mobitela se dosta loše snalazim na krpicama i pola toga ne mogu.
2017 07 31