Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

prevara od muza

Mater imam al ona ima svoj posao i nikad nije bila zainteresirana za cuvanje unuka svekrva je stara i bolesna ostala familija sta su pokraj mene imaju svoj zivot pa ne mogu ja nekom silom ostavit dicu na cuvanje ne znam jel ti imas dicu i kako zivis pa nisam ja kriva za sve zbog toga i da pokusat cu da ih stavim u drzavni sad ako uspijem ne znam jel mi kasno mozda i upadnu s obzirom na situaciju samo zelim rec ne upadne svakom sikira u med
2017 08 05
> sadgirl: > Mater imam al ona ima svoj posao i nikad nije bila zainteresirana za cuvanje unuka svekrva je stara i bolesna ostala familija sta su pokraj mene imaju svoj zivot pa ne mogu ja nekom silom ostavit dicu na cuvanje ne znam jel ti imas dicu i kako zivis pa nisam ja kriva za sve zbog toga i da pokusat cu da ih stavim u drzavni sad ako uspijem ne znam jel mi kasno mozda i upadnu s obzirom na situaciju samo zelim rec ne upadne svakom sikira u med Bilo bi bas super da ti mater svoj zivot okaci o klin i podize ti djecu.
2017 08 05
> sadgirl: > > Ok, dobro. Sjetila sam se jedne žene koja se nakon par mjeseci rastala, jer je saznala da joj suprug, sada već bivši, imao višegodišnju ljubavnicu. Bila bi ona sretna da je bio kao tvoj, jer je ovaj financirao i ljubavnicu i njeno dijete. Nije bila mala lova u pitanju. > > Nabaci osmijeh od uha do uha i ne kukaj više. Izbori se na miran i normalan način, zaposli se bilo gdje i imaj svoju kunu. > > Djeca najmanje trebaju uznemirenu majku. I što dalje od kompa. > > Nije mi jasno, kako si mu uspjela ući u profil? :D > Prvo da objasnim nisam bas tip zene koja visi po internetu ok mozda ovih zadnjih dana jesam malo vise inace kad dica odu lec prolistam fejs i instagram ka i svaka ovdi vjerojatno inace sam snalazljiva i uvik mogu sve stic ima dana kad mi se ni ne da nista i prelezim ih nisam savrsena a u profil sam mu usla kad je otisa lec zaboravia se odjavit x-) evo i smajlic I to je u redu. Nikome se svaki dan ne da raditi, uFati fjaka pa preležimo. Ima i djece koja vole dugo spavati, izležavati se, neda im se niti jesti, a niti piti. Čekaj malo. Tvoj suprug skriva svoje izvanbračne 'veze' kao zmija noge, a zaboravi se odlogirati. Nešto mi tu smrdi. Da on tebi nije namjerno podmetnuo. Možda mu je dojadilo tvoje ribanje i ribarsko prigovaranje pa eto, čitaj draga, čitaj, poduzmi već nešto, pun mi kufer. Evo ti tebi jedan smiley :)
2017 08 05
Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu
2017 08 05
> sadgirl: > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu Sad ce ispast da nemas zivot i da si sve ovo izmislila iz dosade. Eo suspens me izjeda. Zzzzzz
2017 08 05
> sadgirl: > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu Uredi ti svoj život, moj je skroz organiziran i sređen. I tebi želim sreću, prije svega, tvojoj/vašoj djeci.
2017 08 05
> cipelitza: > > sadgirl: > > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu > Sad ce ispast da nemas zivot i da si sve ovo izmislila iz dosade. Eo suspens me izjeda. Zzzzzz Da toliko mi je dosadno u zivotu da izmisljam price a ti si se toliko dala u analiziranje svega moram rec da si se potrudila
2017 08 05
> katarinamartina: > > sadgirl: > > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu > Uredi ti svoj život, moj je skroz organiziran i sređen. > I tebi želim sreću, prije svega, tvojoj/vašoj djeci. Evo iskreno od srca drago mi je da je tako samo ti zelim rec da ne sudis unaprid ako ne znas cilu pricu
2017 08 05
> sadgirl: > > cipelitza: > > > sadgirl: > > > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu > > Sad ce ispast da nemas zivot i da si sve ovo izmislila iz dosade. Eo suspens me izjeda. Zzzzzz > Da toliko mi je dosadno u zivotu da izmisljam price a ti si se toliko dala u analiziranje svega moram rec da si se potrudila Tebi je "nadji posao" analiza? Kul.
2017 08 05
> sadgirl: > > katarinamartina: > > > sadgirl: > > > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu > > Uredi ti svoj život, moj je skroz organiziran i sređen. > > I tebi želim sreću, prije svega, tvojoj/vašoj djeci. > Evo iskreno od srca drago mi je da je tako samo ti zelim rec da ne sudis unaprid ako ne znas cilu pricu Osim ako s tobom pod ruku ne sudimo onom ko te doslovno hrani. Razumljivo.
2017 08 05
Nije meni to analiza vec na nacin na koji ti to pises konstantno i opet i opet ok svatila san te ne moras vise ponavljat
2017 08 05
> sadgirl: > > katarinamartina: > > > sadgirl: > > > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu > > Uredi ti svoj život, moj je skroz organiziran i sređen. > > I tebi želim sreću, prije svega, tvojoj/vašoj djeci. > Evo iskreno od srca drago mi je da je tako samo ti zelim rec da ne sudis unaprid ako ne znas cilu pricu Ne sudim ti. Par dana plačeš o nesretnom braku, za to vrijeme si mogla fotkati nešto od robice koju ti djeca više ne nose, svoje, od supruga, objaviti, prodati, prošetati s dječicom do tiska ili pošte, predati i pratiti status paketa, umjesto da supruga pratiš po netu.
2017 08 05
> katarinamartina: > > sadgirl: > > > katarinamartina: > > > > sadgirl: > > > > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu > > > Uredi ti svoj život, moj je skroz organiziran i sređen. > > > I tebi želim sreću, prije svega, tvojoj/vašoj djeci. > > Evo iskreno od srca drago mi je da je tako samo ti zelim rec da ne sudis unaprid ako ne znas cilu pricu > Ne sudim ti. Par dana plačeš o nesretnom braku, za to vrijeme si mogla fotkati nešto od robice koju ti djeca više ne nose, svoje, od supruga, objaviti, prodati, prošetati s dječicom do tiska ili pošte, predati i pratiti status paketa, umjesto da supruga pratiš po netu. A kako ti znas da ja to vec nisam napravila evo gledam kako ce mi novci past s neba
2017 08 05
> sadgirl: > > katarinamartina: > > > sadgirl: > > > > katarinamartina: > > > > > sadgirl: > > > > > Ja ne mogu virovat sta vi pisete meni govorite eto vidim kako vi imate svoj zivot kad ste se toliko uvatile moje teme i pratite je u stopu i kako vi imate vrimena isto pisat al vi nemate posao muza djecu drustveni zivot ja ovdi iskreno pisem o svom zivotu jbg neman srice u zivotu mlada sam imam 27god zivot ide dalje ne predajem se na greskama se uci a meni je drago sta ne poznajete los zivot ja samo mogu pozelit srecu vama i drugima i da cete bit sretne i zadovoljne eto nemam vise sta za pisat najbolje da zatvorim temu > > > > Uredi ti svoj život, moj je skroz organiziran i sređen. > > > > I tebi želim sreću, prije svega, tvojoj/vašoj djeci. > > > Evo iskreno od srca drago mi je da je tako samo ti zelim rec da ne sudis unaprid ako ne znas cilu pricu > > Ne sudim ti. Par dana plačeš o nesretnom braku, za to vrijeme si mogla fotkati nešto od robice koju ti djeca više ne nose, svoje, od supruga, objaviti, prodati, prošetati s dječicom do tiska ili pošte, predati i pratiti status paketa, umjesto da supruga pratiš po netu. > A kako ti znas da ja to vec nisam napravila evo gledam kako ce mi novci past s neba Ovo si ti napisala, nisam ja: ' Prvo da objasnim nisam bas tip zene koja visi po internetu ok mozda ovih zadnjih dana jesam malo vise inace kad dica odu lec prolistam fejs i instagram ka i svaka ovdi'
2017 08 05
> sadgirl: > Nije meni to analiza vec na nacin na koji ti to pises konstantno i opet i opet ok svatila san te ne moras vise ponavljat Ne brinem se ja za tvoje shvacanje. Ni najmanje.
2017 08 05
1 2 3 4 5 6 7 8